4530 DA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 116.19ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Slaglängd | 18 mm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Sågkapacitet i metall | 6 mm |
| Sågkapacitet i aluminium | 12 mm |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| Sågkapacitet i trä | 75 mm |
| Ingång | 550 W |
| Varvtalsreglage | Ja |
| EAN | 8719643000262 |
| Order Number | SW1E4530DA |
| Ljudtryck | 84 dB |
| Osäkerhet bullernivå (K) | 5 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Ljudeffekt | 95 dB |
| Vibrationsnivå (sågning i metItem attribute) | 5.7 m/s² |
| Vibrationsnivå (sågning i trä) | 9.6 m/s² |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.49ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg
































