Batteridriven Bluetooth-högtalare

I lager


- Bluetooth-högtalare ger utmärkt ljud var du än är
- Trådlös Bluetooth-strömning på upp till 30 meters avstånd
- USB-laddningsport laddar elektroniska enheter som smarttelefoner och datorplattor
- Extraingång för anslutning av en smarttelefon eller annan ljudkälla
- Kompakt, bärbar konstruktion för enkel transport
- Inbyggt förvaringsutrymme för smarttelefon eller annan enhet
- Dubbla passiva baselement för bättre basåtergivning
- Över 100 år av pålitlig SKIL-kvalitet
- Betygsatt med 4,7/5 stjärnor av fler än 500 kunder
- Beställd före 17:00 = skickas idag
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument

KEEPCOOL™
Vår patenterade 'KEEPCOOL™'-teknik förhindrar att batterier överhettas och förbättrar batteriprestanda.
Upptäck KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ ALLVARLIG KRAFT OCH PRESTANDA.
PWRCORE 20™ är det perfekta valet för större projekt. Den seriösa kraften och prestandan gör att du kan slutföra varje uppgift med lätthet.
Produktbeskrivning
Batteridriven Bluetooth-högtalare med utmärkt ljud
SKIL 3151 ”20V Max” (18 V) är en behändig, batteridriven Bluetooth-högtalare. Dess trådlösa Bluetooth-strömning på upp till 30 meters avstånd tillsammans den batteridrivna friheten ger dig utmärkt ljud överallt. För din egen bekvämlighet kan du även använda AUX-kabeln för att ansluta din smarttelefon eller annan ljudkälla till Bluetooth-högtalaren. För att understryka det högklassiga ljudet är SKIL 3151 försedd med dubbla passiva baselement som förbättrar basåtergivningen. Kort sagt låter den här högtalaren dig lyssna på musik i snickarboden, garaget eller hobbyrummet. Du flyttar enkelt högtalaren från en plats till en annan tack vare den kompakta, bärbara konstruktionen. Det går även att ladda din telefon eller läsplatta med hjälp av USB-ladduttaget. Med det inbyggda förvaringsfacket ovanpå den batteridrivna Bluetooth-högtalaren har du dina prylar lätt åtkomliga. SKIL 3151 CA är försedd med en AUX-kabel. Batteriet ingår inte.
”PWRCORE 20™”: Branschledande batteriteknik som kan driva alla SKIL ”20V Max”-verktyg
Systemet ”PWRCORE 20™” består av branschledande, avancerad batteri- och laddarteknik, samt innovativa funktioner som du inte hittar någon annanstans – till exempel vår patenterade batterikylningsteknik ”KEEPCOOL™” som förlänger drifttiden med upp till 25 % och fördubblar batteriets livslängd. Samtidigt säkerställer den patenterade ”ACTIVCELL™”-tekniken maximal prestanda och optimalt batteriskydd. ”PWRCORE 20™”-batterierna och -laddarna är 100 % kompatibla och utbytbara med samtliga SKIL ”PWRCORE 20™”-elverktyg och trädgårdsredskap för mesta möjliga flexibilitet.
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Batterityp | Litiumjon |
| Nettovikt exkl. batteri | 0.8 kg |
| Bluetooth-avstånd | 30 m |
| Effekt högtalare | 10 W |
| Musikuppspelningstid | 10 h |
| Strömkälla | Batteridriven |
| Spänning | 20 V Max |
| 3,5 mm audioingång | Ja |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 års garanti för hemmabruk |
| EAN | 8719643003614 |
| Order Number | VA1E3151CA |
Förpackningen innehåller
- SKIL 3151 Bluetooth-högtalare
- AUX-kabel
- Bruksanvisning
Tillgängliga dokument för detta verktyg




































