3060 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 118.18ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Denna produkt är inte tillgänglig i detta land.
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
- Genomföranden

KEEPCOOL™
Vår patenterade 'KEEPCOOL™'-teknik förhindrar att batterier överhettas och förbättrar batteriprestanda.
Upptäck KEEPCOOL™Kompakta borstlösa produkter
Att komma åt de där trånga, svåråtkomliga utrymmena, att arbeta ovanför huvudhöjd eller att arbeta långa pass utgör inte längre problem, tack vare SKILs kompakta borstlösa produkter. Dessa verktyg är extremt kompakta och erbjuder en kombination av hög prestanda, tålighet och enastående bekvämlighet.
Upptäck Kompakta borstlösa produkter

ACTIVCELL™
Vår intelligenta ACTIVCELL™-teknik övervakar kontinuerligt batteriets spänning, temperatur och ström och överför denna information till verktyget i realtid.
Upptäck ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ ALLVARLIG KRAFT OCH PRESTANDA.
PWRCORE 20™ är det perfekta valet för större projekt. Den seriösa kraften och prestandan gör att du kan slutföra varje uppgift med lätthet.
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| Strömkälla | Batteridriven |
| Skruvkapacitet | 10 mm |
| Skruvkapacitet | 13 mm |
| Borrningskapacitet i stål | 13 mm |
| Borrningskapacitet i trä | 50 mm |
| Två mekaniska hastigheter | Ja |
| Max. vridmoment för hårt skruvförband | 60 Nm |
| Nettovikt exkl. batteri | 1 kg |
| EAN | 8719643003195 |
| Order Number | DD1E3060CA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstlös | Ja |
| Varvtalsreglage | Ja |
| LED-lampa | Ja |
| Ljudtryck | 78 dB |
| Osäkerhet bullernivå (K) | 5 dB |
| Osäkerhet vibrationer (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrationsnivå | < 2.5 m/s² |
| Ljudeffekt | 89 dB |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.06ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg









































