1911 DA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.92ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
1 059,00 kr
Begränsat lager.
1911 DA
1 059,00 kr
- Över 100 år av pålitlig SKIL-kvalitet
- Betygsatt med 4,7/5 stjärnor av fler än 500 kunder
- Beställd före 17:00 = skickas idag
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Bläddra till
- Produktbeskrivning
- Specifikationer
- Recensioner
- Dokument
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Performance Level | HÖG PRESTANDA |
|---|---|
| EAN | 8719643002327 |
| Order Number | MT1E1911DA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Självnivellerande produkter | ± 4 ° |
| Mått (längd x bredd x höjd) | 71 x 61 x 77 |
| Strömkälla | Eluttag (sladd) |
| Räckvidd | 20 m |
| Nivelleringstid | < 5 s |
| Automatisk nivellering | Ja |
| Batterikapacitet | 1.2 Ah |
| Förvaringstemperatur | -20°C - +70 °C |
| Drifttid | 6 h |
| Drifttemperatur | -5°C - +40 °C |
| Lasertyp | 520 nm |
| Laserklass | 2 |
| Spänning | 3.7 V |
Förpackningen innehåller
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.58ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tillgängliga dokument för detta verktyg
































