Wiertarka udarowa

- Wiertarka udarowa o mocy 710 W
- 13 mm szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z podwójną tuleją, zapewniający łatwą wymianę osprzętu
- Wiertarka udarowa o niewielkich rozmiarach i wygodnej, nowoczesnej konstrukcji
- Idealna do wszelkiego typu prac w domu i wokół niego
- Duża liczba udarów na minutę umożliwia szybkie, nie wymagające wysiłku wiercenie w murze
- Wyłącznik udaru w przypadku zwykłego wiercenia i wkręcania
- Wskaźnik funkcyjny sygnalizujący tryb pracy
- Funkcja zmiany kierunku obrotów do wkręcania
- Włącznik regulacji prędkości z: - przyciskiem blokady do pracy ciągłej- pokrętłem wstępnego doboru prędkości dla optymalnego działania w każdym zastosowaniu
- Rękojeść boczna z płynną regulacją położenia umożliwia bezpieczną pracę przy chwycie oburącz
- Ogranicznik głębokości wiercenia z łatwą regulacją umożliwia wiercenie otworów o zadanej głębokości
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Hammer drill with 13 mm keyless chuck and variable speed
The SKIL 6290 hammer drill is the ideal tool for all your drilling jobs in and around the home. It is powerful with a 710W motor. It has a compact design and convenient features, for instance the function indicator. This hammer drill has a double-sleeve 13 mm keyless chuck for fast and easy accessory changing. The variable speed with speed pre-selection gives versatility and control of your job. This hammer drill is supplied in a sturdy case with a side handle, depth gauge and a set of three 5, 6 and 8 mm masonry drill bits.
High performance
This hammer drill is powerful thanks to its 710W motor and it has a 13 mm double-sleeve keyless chuck for fast and easy accessory changing. The double-sleeve chuck has two sleeves; you hold one while you turn the other to tighten or loosen the chuck. The hammer mechanism is for drilling in masonry and the hammer mode can be switched off for regular drilling and screwdriving. All these features make this hammer drill ideal for your drilling jobs in and around the home.
Variable speed with speed pre-selection for optimum control
The tool has variable speed for precise drilling and driving. You can adjust the preferred speed with the speed pre-selection wheel. For your convenience you can lock the trigger for continuous drilling and driving.
Handy features for extra working comfort
This hammer drill has a range of handy features, for example the reversing function. This comes in handy for instance when you’re loosening or removing screws. The handy function indicator will show you which operating mode is active. The tool is supplied with a side handle for comfortable two-handed control and includes a depth gauge to set the drilling depth for blind holes. The drill is supplied in a sturdy case with a set of three 5, 6 and 8 mm masonry drill bits.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Włącznik z regulacją prędkości | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Maks. liczba udarów | 0-43200 IPM |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0-2700 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 710 W |
| Rodzaj uchwytu | Double-sleeve keyless |
| Uchwyt wiertarski | 13 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Średnica wiercenia w murze | 16 mm |
| EAN | 8710364067596 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 105 dB |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | 3.0 m/s² |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe w betonie) | 13.2 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Rękojeść boczna
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- Zestaw 3 wierteł do wiercenia w kamieniu (Ø 5/6/8 mm)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia


































