Wiertarka udarowa

Ograniczona dostępność
- Wiertarka udarowa o mocy 710 W
- 13 mm szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z podwójną tuleją, zapewniający łatwą wymianę osprzętu
- Wiertarka udarowa o niewielkich rozmiarach i wygodnej, nowoczesnej konstrukcji
- Idealna do wszelkiego typu prac w domu i wokół niego
- Duża liczba udarów na minutę umożliwia szybkie, nie wymagające wysiłku wiercenie w murze
- Wyłącznik udaru w przypadku zwykłego wiercenia i wkręcania
- Wskaźnik funkcyjny sygnalizujący tryb pracy
- Funkcja zmiany kierunku obrotów do wkręcania
- Włącznik regulacji prędkości z: - przyciskiem blokady do pracy ciągłej- pokrętłem wstępnego doboru prędkości dla optymalnego działania w każdym zastosowaniu
- Rękojeść boczna z płynną regulacją położenia umożliwia bezpieczną pracę przy chwycie oburącz
- Ogranicznik głębokości wiercenia z łatwą regulacją umożliwia wiercenie otworów o zadanej głębokości
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Poręczna wiertarka udarowa dużej mocy
Wiertarka udarowa SKIL 6290 jest idealnym narzędziem do wszystkich prac związanych z wierceniem w domu i wokół niego. Narzędzie jest wyposażone w wydajny silnik 710 W. Ma kompaktową konstrukcję i komfortowe funkcje, np. wskaźnik funkcyjny. Wiertarka udarowa jest wyposażona w szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm z podwójną tuleją zapewniający łatwą wymianę akcesoriów. Regulacja i wstępny wybór prędkości zapewniają wszechstronność i kontrolę podczas pracy. W wyposażeniu standardowym wiertarki udarowej znajduje się rękojeść boczna, ogranicznik głębokości wiercenia oraz zestaw 3 wierteł do muru 5, 6 i 8 mm.
Wysoka wydajność
Wiertarka udarowa wyróżnia się dużą mocą dzięki silnikowi 710 W i posiada szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm z podwójną tuleją zapewniający łatwą wymianę akcesoriów. Uchwyt wiertarski posiada dwie tuleje; jedną należy przytrzymać, a drugą obracać podczas dokręcania lub odkręcania uchwytu. Mechanizm udarowy służy do wiercenia w murze, udar można wyłączyć podczas zwykłego wiercenia lub wkręcania. Wszystkie te funkcje sprawiają, że wiertarka udarowa jest idealna do wszystkich prac związanych z wierceniem w domu i wokół niego.
Regulowana prędkość ze wstępną płynną regulacją obrotów zapewnia optymalną kontrolę
Narzędzie posiada regulację prędkości do precyzyjnego wiercenia i wkręcania. Preferowaną prędkość można ustawić za pomocą pokrętła wstępnego wyboru prędkości. Istnieje możliwość zablokowania włącznika do pracy ciągłej podczas wiercenia i wkręcania.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Wiertarka udarowa jest wyposażona w szereg praktycznych funkcji, np. funkcję zmiany kierunku obrotów. Funkcja przydaje się przy odkręcaniu wkrętów. Praktyczny wskaźnik funkcyjny sygnalizuje wybrany tryb pracy. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajduje się rękojeść boczna zapewniająca komfort i kontrolę przy chwycie oburącz oraz ogranicznik głębokości umożliwiający wiercenie otworów nieprzelotowych. W wyposażeniu standardowym wiertarki znajduje się zestaw 3 wierteł do muru 5, 6 i 8 mm.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Włącznik z regulacją prędkości | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Maks. liczba udarów | 0-43200 IPM |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0-2700 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 710 W |
| Rodzaj uchwytu | Double-sleeve keyless |
| Uchwyt wiertarski | 13 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Średnica wiercenia w murze | 16 mm |
| EAN | 8710364062386 |
| Order Number | F0156290AA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 105 dB |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | 3.0 m/s² |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe w betonie) | 13.2 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Rękojeść boczna
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- Zestaw 3 wierteł do wiercenia w kamieniu (Ø 5/6/8 mm)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia



































