Batteridrevet slagboremaskin



- Slagborfunksjon for boring i mur
- To gir: høy hastighet for boring og høyt dreiemoment for krevende skruing
- 10 mm enkelmansjett-chuck uten nøkkel med lås
- Automatisk spindellås gjør det raskt og lett å skifte tilbehør
- 23 dreiemomentinnstillinger for nøyaktig skruing og 1 innstilling for vanlig boring og 1 for slagboring
- 3 funksjoner: skruing, boring og slagboring
- Funksjonsvelger for rask veksling mellom skruing, boring og slagboring
- Justerbar hastighet sørger for myk start og full kontroll
- LED-lys for bedre oversikt over arbeidsemnet og økt komfort ved arbeid på steder med dårlige lysforhold
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk
- Praktisk batterinivåindikator viser ladenivået for batteriet
- Ergonomisk utførelse og mykt grep for optimal komfort og kontroll

ACTIVCELL™
Vår smarte ACTIVCELL™-teknologi overvåker kontinuerlig batteriets spenning, temperatur og strømstyrke og overfører denne informasjonen til verktøyet i sanntid.
Oppdag ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
Togirs litium-ion-batteridrevet slagboremaskin
'20V Max' (18 V) SKIL 2844 batteridrevet slagboremaskin med støtfunksjon er ideell for boring i tre, metall og til og med mur og for de tøffeste skrujobbene. De 23 dreiemomentinnstillingene sørger for nøyaktige resultater for skruing, og dette verktøyet har også to innstillinger for borejobber. Takket være funksjonsvelgeren kan du lett veksle mellom skruing, boring og slagboring. Den har to gir som du kan bruke enten til hurtig boring eller kraftig boring og skruing. Dette verktøyet har en 10 mm enkelmansjett-chuck uten nøkkel med lås som hindrer at bits glir. Den automatiske spindellåsen gjør det enkelt å skifte tilbehør. Alt i alt har dette allsidige verktøyet alt du trenger: pålitelig litium-ion-batteriteknologi, variabel hastighet for full kontroll, og LED-lampen sikrer god synlighet under arbeidet. Den patenterte praktiske indikatoren for batterinivå viser tydelig ladenivået for batteriet, slik at du alltid rekker å lade i tide. Sist, men ikke minst: Den ergonomiske designen og det myke grepet gir ekstra komfort. SKIL 2844 AR leveres i en bæreveske med to '20V Max' (18 V) 2,0 Ah-batterier, en lader og en skrutrekkerbit med dobbel ende.
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Borekapasitet i mur | 13 mm |
| Clutch-innstillinger | 23 + 1 + 1 |
| To mekaniske hastigheter | Ja |
| Borekapasitet i tre | 35 mm |
| Borekapasitet i stål | 10 mm |
| Chuck-kapasitet | 10 mm |
| Skruekapasitet | 8 mm |
| Chucktype | Single-sleeve keyless |
| Batterikapasitet | 2.0 Ah |
| Antall batterier | 2 |
| Ladestrøm | 0.4 A |
| Spenning | 20 V Max |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Tomgangshastighet | 0-400/0-1500 |
| Maks. moment hard skjøt | 50 Nm |
| Battericeller | Litium-ion |
| Maks. slagtItem attribute | 6000/22500 IPM |
| Spenning/frekvens (lader) | 220-240V/50-60Hz |
| Nettovekt inkl. batteri | 1.4 kg |
| Nettovekt ekskl. batteri | 1 kg |
| Bryter for justerbar hastighet | Nei |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Børsteløs | Nei |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643002655 |
| Order Number | F0152844AR |
| Lydtrykk | 87.5 dB |
| Lydeffekt | 98.5 dB |
| Vibrasjonsnivå (boring i metItem attribute) | < 2.5 m/s² |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 5 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (slagboring i betong) | 12.8 m/s² |
| Ladetid | 5 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 2844 batteridrevet slagboremaskin
- Bæreveske
- «20V Max» (18 V) 2,0 Ah litium-ion-batteri (2x)
- Lader
- Skrutrekkerbit med dobbel ende
- Bruksanvisning

































