Meiselhammer

- Kraftig pneumatisk 1150W meiselhammer med L-design og SDS MAX
- 12 J støtenergi for høy meislingsenergi
- SDS MAX for raskt og enkelt bytte av tilbehør
- Vibrasjonsreduksjonssystem sikrer optimal arbeidskomfort og lite vibrasjoner
- Ergonomisk utformet håndtak for optimal komfort for brukeren
- Låsebryter for kontinuerlig bruk
- Mykt grep muliggjør enkel håndtering og optimal styring
- 4,1 meter lang robust gummiledning for optimal frihet i arbeidet
- Trinnløst justerbart sidehåndtak gir sikker styring med begge hender.


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produktbeskrivelse
Kraftig SDS MAX pneumatisk meiselhammer med L-design
1150W SKIL 1792 SDS MAX meiselhammeren kombinerer pneumatisk kraft, effektivitet og arbeidskomfort for enkel meisling. Med en robust støtenergi på 12 J er dette verktøyet utformet for meislingsoppgaver med høy ytelse. Det har en kompakt utforming med L-fasong, med ergonomisk formet håndgrep som gir optimalt enkel håndtering. Komforten prioriteres videre takket være vibrasjonsreduksjonssystemet som minimerer vibrasjoner og reduserer utmattelse. SDS MAX-systemet gir rask og enkel utskifting av meisler. Skal man meisle kontinuerlig, kan man bruke den praktiske låsebryteren. I tillegg kan du med den 4,1 meter lange robuste gummiledninge bevege deg fritt mens du arbeider. SKIL 1792 GA leveres i et stødig bæreetui med et trinnløst sidehåndtak for sikker kontroll med to hender.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | AVANSERT YTELSE |
|---|---|
| Maks. slagtItem attribute | 2900 IPM |
| Spenning/frekvens | 220-240V/50-60Hz |
| Inngang | 1150 W |
| Chucktype | SDS MAX |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Slagkraft | 12 J |
| EAN | 4894863202147 |
| Order Number | RH1E1792GA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Ledningslengde: | 4.1 m |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1792 meiselhammer
- Bærekoffert
- Sidehåndtak
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet































