Batteridrevet drill/skrutrekker

- Kompakt design og lav vekt gir praktisk bruk
- Lithium-Ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk
- Elektronisk cellebeskyttelse (ECP) beskytter mot overbelastning, overoppheting og dyputlading
- Justerbar hastighet for myk start og full kontroll
- Elektronisk brems hindrer at skruer strammes for mye og gjør det mulig å arbeide raskere og mer effektivt
- Batterinivåindikatoren viser hvor mye strøm som er igjen
- Spotlight for bedre oversikt over arbeidsemne og økt komfort ved arbeid på steder med dårlige lysforhold
- VariTorque med 17 innstillinger for presis skruing pluss låseposisjon for boring
- Mykt grep og ergonomisk størrelse på håndtak gir optimal komfort og ergonomi
Produktbeskrivelse
Alltid full kontroll med den kompakte batteridrevne drillen/skrutrekkeren
Den batteridrevne drillen/skrutrekkeren SKIL 2320 er ideell til gjør-det-selv-jobbene: pålitelig Lithium-Ion-batteriteknologi, full kontroll med justerbar hastighet og optimal komfort med praktisk LED-spotlight og indikator for batterinivå. Forover/bakover-indikatoren viser valgt arbeidsretning for verktøyet. Bormaskinen er fullspekket av funksjoner som sørger for at du har full når du jobber! Denne batteridrevne drillen/skrutrekkeren leveres med en skrutrekkerbit med dobbel ende.
Lithium-Ion-teknologi med ECP (electronic cell protection, elektronisk cellebeskyttelse)
Dette verktøyet har Lithium-Ion-teknologi. Lithium-Ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk! Ingen minneeffekt betyr at du kan lade opp batteriet når som helst uten at den effektive batterikapasiteten reduseres. Lithium-Ion hindrer også selvutladning når verktøyet ikke er i bruk. Batteriet tømmes ikke etter lang tid på hylla. ECP hindrer at Lithium-Ion-batteriet overbelastes, overopphetes og dyputlades. I slike situasjoner slås verktøyet automatisk av. Overbelastning, overoppheting og dyputladning medfører fare for kortere batterilevetid eller ødelagt batteri. ECP beskytter mot disse faremomentene og sikrer optimal levetid for batteriet.
Praktiske funksjoner for ekstra komfort under arbeidet
Denne batteridrevne drillen/skrutrekkeren har justerbar hastighet for myk start og for å hindre skade på emnet for eksempel ved at skruer skrus for dypt. Den elektroniske bremsen hindrer at skruer strammes for mye og gjør det mulig å arbeide raskere og mer effektivt. En LED-spotlight sørger for at du har god sikt mens du jobber. Med indikatoren for batterinivå hører frustrerende situasjoner der bormaskinen går tom for strøm fortiden til. Denne viser hvor mye strøm som er igjen, slik at du alltid rekker å lade i tide.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Clutch-innstillinger | 17 + 1 |
| Skruekapasitet | 6 mm |
| Chuck-kapasitet | 10 mm |
| Borekapasitet i stål | 6 mm |
| Borekapasitet i tre | 20 mm |
| To mekaniske hastigheter | Ja |
| Chucktype | Double-sleeve keyless |
| Spenning | 12 V |
| Maks. moment hard skjøt | 25 Nm |
| Tomgangshastighet | 0-650 |
| Spenning/frekvens (lader) | 220-240V/50-60Hz |
| Battericeller | Li-Ion |
| Batterikapasitet | 1.5 Ah |
| Nettovekt inkl. batteri | 1 kg |
| EAN | 8710364072910 |
| Order Number | F0152320AA |
| Børsteløs | Nei |
| Bryter for justerbar hastighet | Ja |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| LED-lys | Ja |
| Lydtrykk | < 70 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå | < 2.5 m/s² |
| Ladetid | 3 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 2320 batteridrevet drill/skrutrekker
- Lader
- Skrubit med dobbel ende
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































