Batteridrevet drill/skrutrekker

- 18 V for tilstrekkelig kraft
- To mekaniske hastigheter, høy hastighet for boring og høyt dreiemoment for krevende skruing
- Justerbar hastighet for myk start og full kontroll
- Elektronisk brems hindrer at skruer strammes for mye og gjør det mulig å arbeide raskere og mer effektivt
- 10 mm dobbelmansjett-chuck uten nøkkel for raskt og enkelt bytte av tilbehør
- Spotlight for bedre oversikt over arbeidsemne og økt komfort ved arbeid på steder med dårlige lysforhold
- Justerbar dreiemomentinnstilling (VariTorque) med 20 posisjoner for nøyaktig skruing, pluss låseposisjon for boring
- Kompakt bæreveske for praktisk oppbevaring; inkludert 12 bitstilbehør og magnetisk bitsholder
- Mykt grep og ergonomisk størrelse på håndtak gir optimal komfort og ergonomi
Produktbeskrivelse
Sterk batteridrevet drill/skrutrekker med to mekaniske hastigheter
Den batteridrevne 18 V drillen/skrutrekkeren SKIL 1005 dekker alle hobbyhåndverkerens behov når det gjelder boring i tre og metall og krevende skruing. De to mekaniske hastighetene gjør sagen svært allsidig og sørger for at du har kontroll over jobben. Denne batteridrevne drillen/skrutrekkeren har justerbar hastighet for myk start og for å hindre skade på emnet for eksempel ved at skruer skrus for dypt. Den elektroniske bremsen hindrer at skruer strammes for mye og gjør det mulig å arbeide raskere og mer effektivt. En chuck uten nøkkel gjør at du kan bytte tilbehør raskt og enkelt. En LED-spotlight sørger for at du har god sikt mens du jobber. SKIL 1005 leveres i en robust koffert med ett batteri, et sett med 12 kvalitetsbits og en magnetisk bitsholder.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Clutch-innstillinger | 20 + 1 |
| Skruekapasitet | 8 mm |
| Chuck-kapasitet | 10 mm |
| Borekapasitet i stål | 10 mm |
| Borekapasitet i tre | 28 mm |
| To mekaniske hastigheter | Ja |
| Chucktype | Double-sleeve keyless |
| Maks. moment hard skjøt | 36 Nm |
| Tomgangshastighet | 0-400/0-1100 |
| Spenning/frekvens (lader) | 220-240V/50-60Hz |
| Battericeller | NiMH |
| Batterikapasitet | 1.5 Ah |
| Antall batterier | 1 |
| Nettovekt inkl. batteri | 1.7 kg |
| EAN | 8710364076116 |
| Order Number | F0151005AM |
| Børsteløs | Nei |
| Bryter for justerbar hastighet | Ja |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| LED-lys | Ja |
| Lydtrykk | <70 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (boring i metItem attribute) | <2.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skrutrekking) | <2.5 m/s² |
| Ladetid | 8 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1005 batteridrevet drill/skrutrekker
- Kompakt bærekoffert
- Tilbehørssett (13 deler)
- 1 x 18 V 1,5 Ah NiMH-batteri
- Vekselstrøm/likestrøm-adapter
- Batteriholder
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































