Smartsliper (Octo)

- Kompakt, lett design gir optimal komfort for brukeren
- Flerfunksjonell fotform både for store arealer og hjørner
- Effektiv slipebevegelse og kraftig motor gir perfekt sliping
- Lett Clic-mekanisme for å vende eller skifte ut deltatuppen, og for å montere spesialtilbehør uten bruk av verktøy
- 3 spesielle tilbehørsdeler for sliping på overflater som er vanskelig å nå
- Adapter til montering av spesialtilbehør i tre posisjoner
- Spesielt, fleksibelt tilbehør som tilpasser seg til runde former
- Innebygd støvsamlingssystem og støvpose som gjør støvmengden minimal
- Deltatuppen kan vendes to ganger slik at den kan brukes lenger
- Mykt grep gir optimal styring
- Enkelt papirbytte med borrelåssystem
- Lave støy- og vibrasjonsnivåer
Produktbeskrivelse
Praktisk multisliper med håndflategrep for slipejobber inne og ute
Multisliperen SKIL 7207 Octo er en kompakt og lett sliper med håndflategrep og strykejernformet fot for sliping av både store områder, problematiske steder og vanskelig tilgjengelige steder som hjørner og kanter. Håndflategrepet gjør at verktøyet er lett å kontrollere, og gir ekstrem manøvrerbarhet. Med de tre ekstra slipeforsatsene som følger med verktøyet kan du også slipe alle typer runde overflater og ekstra trange steder som du ellers må slipe for hånd. Den 100-watts motoren har kraft i massevis, slik at du får fullført prosjektene dine raskt og uten problemer. Det integrerte støvsamlersystemet med støvpose bidrar til renere omgivelser under arbeidet. Denne multisliperen leveres i en robust lerretsveske med en støvpose, tre ekstra slipetilbehør og 12 sandpapir.
Svært allsidig
Multisliperen Octo leveres med tre ekstra slipetilbehør som enkelt kan festes på verktøyet ved bruk av Clic-mekanismen, for sliping på steder der det er vanskelig å komme til og problematiske overflater som du først må slipe for hånd. Det ene tilbehøret er et unikt fleksibelt tilbehør for sliping av alle typer runde overflater, et fingertilbehør for sliping på trange steder og andre steder der det er vanskelig å komme til, og et 'Louvre'-tilbehør for sliping av 'Louvre'-vinduer.
Praktiske funksjoner for ekstra komfort under arbeidet
For renere arbeid har denne multisliperen et innebygd støvoppsamlingssystem med en praktisk støvpose. Den roterbare deltaspissen til denne multisliperen øker fotplatens levetid med 300 prosent. Multisliperen leveres i en robust bæreveske med en støvpose, tre slipetilbehør og 12 sandpapir.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| EAN | 8710364065981 |
| Order Number | F0157207AK |
| Slipesåle Ø | 1.6 mm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Spenning/frekvens | 230-240V/50-60Hz |
| Vendbar deltatupp | 92 mm |
| Total slipeflate | 151 x 102 mm mm |
| Slipebevegelser | 24.000 p.m. |
| Inngang | 100 W |
| Lydtrykk | 71 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå | 14.3 m/s² |
| Lydeffekt | 82 dB |
Emballasjen inneholder
- Støvpose
- Vendbar deltatupp
- 3 slipetilbehør
- Adapter for montering av slipetilbehør
- Verktøyveske
- 12 sandpapir
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet



































