2610395470
Hardmetallblad Ø (170 mm, 24 tenner)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.44ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Ikke tilgjengelig i ditt land
Produktbeskrivelse
Dette hardmetallsagbladet er et svært robust tilbehør for maksimal ytelse og pene kutt.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Til modellene | 1052, 1854, 1855, 5055, 5155, 5255 |
| Pakket per | 1 |
| Sagblad Ø | 170 mm |
| Spindelhulldiameter | 16 mm |
| Sagbladdiameter mm | 6 1/2" |
| Tenner | 24 |
| EAN | 8710364036981 |
| Order Number | 2610395470 |
| Warranty | Ingen garanti |
Emballasjen inneholder
- Hardmetallblad Ø (170 mm, 24 tenner)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.97ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































