Vinkelsliper

- Ekstremt sterk 2200 W motor for de tøffeste oppgavene
- Sidehåndtak med 'VRS+'; et unikt og ypperlig vibrasjonsreduksjonssystem
- Dreibart bakhåndtak og sidehåndtak med tre posisjoner for optimalt grep
- Myk start for gradvis oppkjøring til maksimal hastighet uten tilbakeslag
- Overbelastningsvern beskytter motoren
- Elektronikk for konstant hastighet sikrer effektivitet selv under hard belastning
- Sikkerhetsdeksel med 'Clic'-system kan tilpasses alle arbeidsstillinger i løpet av få sekunder
- Støvtette kulelagre for lang levetid, skråtannhjul for styrke og lavt støynivå
- Smalt og slitesterkt girhus i metall gjør det lett å komme til, selv på trange steder
- Spindellås for enkelt bytte av tilbehør
- Sklisikkert mykt grep gir behagelig håndgrep for brukeren


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produktbeskrivelse
Ekstremt kraftig vinkelsliper med vibrasjonsreduksjonssystem VRS+
9791 vinkelsliper med 230 mm skive er en del av SKIL XP Pro-serien. Disse verktøyene leverer eksepsjonell ytelse for krevende prosjekter og er utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. SKIL 9791 er en ekstremt kraftig vinkelsliper utstyrt med en 2200 W motor, noe som gjør dette verktøyet ideelt for de tøffeste kutte-, slipe- og rustfjerningsoppgavene. Den er utstyrt med et VRS+ sidehåndtak med en motvekt som kan bevege seg i alle retninger. Denne dynamiske absorberingen reduserer vibrasjoner til et absolutt minimum. Avhengig av oppgaven kan du enkelt justere både bakhåndtaket og sidehåndtaket i flere komfortable posisjoner. Dette verktøyet har elektronisk mykstart som automatisk regulerer hastigheten, samt konstant kraftelektronikk som sikrer effektivitet selv under høyere belastning. Et Clic-system gjør det mulig å justere vernedekselet enkelt uten nøkkel, slik at du kan lede gnister i ønsket retning. Det høye ytelsesnivået understrekes av herdede spiralformede tannhjul som sikrer høyere dreiemoment, lengre levetid og lavere støynivå under arbeidet. Bytte eller utskifting av skiver er enkelt takket være det praktiske spindellåsesystemet.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | AVANSERT YTELSE |
|---|---|
| Produktserie | XP Pro Series |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 2200 W |
| Største skivediameter (Ø) | 230 mm |
| Slankt bakhåndtak | Nei |
| EAN | 8719643003409 |
| Order Number | AG1E9791AB |
| Ø spindel | 22 mm |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 90.73 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Lydeffekt | 101.73 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrasjonsnivå (overflatesliping) | 6.48 m/s² |
Emballasjen inneholder
- SKIL 9791 vinkelsliper
- Beskyttelse
- 'VRS+'-sidehåndtak
- Tilbehørsnøkkel
- Flensesett
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































