8600 AA
Blåser
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 4.08ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Kompakt, effektiv blåser
- Trinnløst justerbar hastighetsregulering for forskjellige bruksområder
- Ergonomisk håndtak for velbalansert arbeidsstilling
- Låseknapp for enkel kontinuerlig bruk
- Kraftig 620-watts motor og stor luftkapasitet for mange forskjellige rengjørings- og tørkearbeider
- Avtakbart gummimunnstykke for arbeid på vanskelig tilgjengelige steder og raskt skifte mellom blåsing og suging
Produktbeskrivelse
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 620 W |
| Luftvolum | 3.3 m³/min |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| EAN | 8710364050802 |
| Order Number | F0158600AA |
| Lydtrykk | 85 dB |
| Vibrasjonsnivå | 5.0 m/s² |
| Lydeffekt | 96 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
Emballasjen inneholder
- Blåsemunnstykke
- Støvpose
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 4.33ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































