BÄndsliper

- HÞy bÄndhastighet gir rask fjerning pÄ store omrÄder
- Automatisk bÄndstyring hindrer bÄndet i Ä gli av verktÞyet
- Kompakt og ergonomisk utformet stÞttehÄndtak sikrer et perfekt grep for tohÄndsstyring
- «Equalizer»-sliperamme som er enkel Ä montere, hindrer riper og utjevner flatene perfekt
- LED-lys for «overbelastningsvarsel». Lar verktÞyet ta seg av arbeider for optimal ytelse og holdbarhet
- Innebygd stĂžvoppsug og effektivt stĂžvfiltersystem gir renere arbeidsomgivelser
- Adapter inkludert til bruk pÄ eksterne stÞvsugere
- Enkelt bytte av bÄnd med «Clic» uten Ä mÄtte fjerne sliperammen fÞrst
- Mykt hÄndtak gjÞr det behagelig Ä jobbe over lengre tidsrom
- Stor lÄseknapp Þverst for kontinuerlig bruk

ABC Automatisk Beltesentrering
Med SKILs system for automatisk bÄndsentrering (ABC-system) justeres slipebÄndet automatisk til perfekt posisjon nÄr verktÞyet er slÄtt pÄ. Den vil hele tiden balanseres automatisk, slik at bÄndet ikke lÞper av eller skades ved berÞring med verktÞyhuset.
Oppdag ABC Automatisk BeltesentreringEqualizer Sliperamme
Med SKILs bÄndslipemaskiner er det enkelt Ä oppnÄ perfekt utjevnede overflater uten uÞnskede riper, takket vÊre den veldesignede Equalizer-rammen. SlipebÄndene kan til og med skiftes ut uten at rammen mÄ fjernes fÞrst.
Oppdag Equalizer Sliperamme

Varsel Om Overbelastning
Sliping blir enklere med vÄr innovative varslingsteknologi om overbelastning som finnes pÄ 250 W-multisliperen og 710 W-bÄndslipemaskinen. Varselet om overbelastning indikerer nÞyaktig hvilket trykk som trengs, slik at slipemaskinen kan fungere som tiltenkt, og slik at verktÞyet yter best mulig og har lengst mulig levetid.
Oppdag Varsel Om OverbelastningProduktbeskrivelse
Det ideelle verktĂžyet for krevende slipeoppgaver
Med den sterke 710 watts motoren og bÄndhastighet pÄ hele 320 m/min er denne sliperen et svÊrt godt valg for rask materialfjerning. Den er ideell til krevende arbeider som forhÄndssliping av dÞrer og plater fÞr de skal males pÄ nytt. SKILs patenterte «Equalizer»-sliperamme er svÊrt nÞyaktig. Den hindrer riper og spor og gir deg dessuten muligheten til Ä fÄ en fullkomment slett overflate. En annen stor fordel med «Equalizer»-sliperamme er at du ikke trenger Ä fjerne denne rammen nÄr du skifter slipebÄnd. Manuell tilpasning av slipebÄndet under bruk er ikke lenger nÞdvendig, takket vÊre den automatiske bÄndstyringen («ABC») som holder slipebÄndet perfekt i flukt med verktÞyet. Optimal ytelse og varighet er ogsÄ sikret takket vÊre «overload alert» LED-lyset. For renere arbeid har sliperen et innebygd stÞvoppsamlingssystem med en praktisk stÞvboks. En stÞvsugeradapter som passer til de fleste stÞvsugerslanger med standardstÞrrelse hjelper deg med Ä holde det rent rundt deg. SKIL 7615 AB leveres med en «Equalizer»-sliperamme, et slipebÄnd, en stÞvboks og stÞvsugeradapter.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HĂY YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 710 W |
| Slipeflate | 76 x 133 mm |
| BÄndstÞrrelse | 76 x 457 mm |
| BÄndhastighet | 330 m/min |
| StrĂžmkilde | NettstrĂžm (med ledning) |
| EAN | 8719643004956 |
| Order Number | SR1E7615AB |
| Warranty | 3 Ärs garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 88.0 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/sÂČ |
| VibrasjonsnivĂ„ | 4.52 m/sÂČ |
| Lydeffekt | 99.0 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
Emballasjen inneholder
- SKIL 7615 bÄndsliper
- «Equalizer»-sliperamme
- SlipebÄnd (1x)
- StĂžvboks med mikrofiltrering
- StĂžvsugeradapter
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktĂžyet

































