Langhalset gipssliper

- Myk start, variabel hastighet, konstant hastighet og overbelastningsbeskyttelse for å hjelpe deg å få jobben gjort riktig og med letthet
- 360° LED-lys fremhever nøyaktig hvor du skal slipe
- Avtakbart børstesegment for sliping nær kanter
- Sammenleggbar design for enkel oppbevaring og transport
- Optimal rotasjonsfrihet for sliping av vegger og tak
- Slangebeskyttelsesstativ forhindrer at slangen knekker
- Med riktig slipepapir er den ideell for sliping av gipsplater, styropor isolasjonsplater, klargjøring for maling og polering
- Justerbar skulderstropp for bedre komfort og håndtering
- Koble ledningen til slangen for å minimere risikoen for sammenfiltring
- 4 m slange


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produktbeskrivelse
Kraftig langhalset gipssliper for å få jobben gjort
7521 langhalset gipsplatesliper er en del av SKIL XP Pro-serien. Disse verktøyene leverer eksepsjonell ytelse for krevende prosjekter og er utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Den kraftige 750 W gipsplatesliperen er utviklet for Ø 225 mm skiver, noe som gjør at du kan fullføre arbeidet raskt og med minimal innsats. Med forlengelsesstangen samt den 4 meter lange slangen og strømkabelen kan du enkelt slipe store overflater. Sliperen er utstyrt med en rekke elektroniske funksjoner, inkludert mykstart for jevn akselerasjon uten tilbakeslag, konstant hastighet for ensartede resultater og overbelastningsbeskyttelse for å forlenge verktøyets levetid. I tillegg lar den variable hastighetsinnstillingen deg justere sliperen til ulike overflatematerialer, noe som sikrer optimal ytelse.
Effektiv og komfortabel sliping
SKIL gipssliper har flere praktiske funksjoner designet for å gjøre slipingen mer effektiv og komfortabel. Med 360° LED-lys gir den en skarp, jevn belysning, og sikrer presis synlighet av områdene som trenger sliping. En avtakbar del av børstehuset gjør det mulig å slipe helt opp til kantene. For ekstra komfort har den en justerbar skulderstropp som hjelper med å flytte mesteparten av vekten fra håndleddet og armen til skulderen, og reduserer tretthet ved langvarig bruk. I tillegg kan strømledningen festes til slangen for å minimere risikoen for sammenfiltring eller snubling.
Enkel å transportere og oppbevare
SKIL gipssliper er enkel å transportere. Kun ved å fjerne teleskopstangen kan verktøyet foldes til en mer kompakt størrelse, slik at det passer perfekt i den medfølgende bærevesken. Når du skal sette slipemaskinen til side under arbeid, kan den stå på sine innebygde braketter, som også bidrar til å hindre at slangen knekker.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | AVANSERT YTELSE |
|---|---|
| Inngang | 750 W |
| Sandpapirstørrelse med borrelås | 225 mm |
| Slipeskive Ø | 215 mm |
| Produktserie | XP Pro Series |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Lydtrykk | 89 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå | 3.7 m/s² |
| Lydeffekt | 97 dB |
Emballasjen inneholder
- SKIL 7521 Langhalset gipssliper
- Bærebelte
- Støvsugeradapter
- Mesh slipepapir (2 stk korning 120, 1 stk korning 80)
- 4 deler krok- og stropper
- Unbrakonøkkel
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































