Sirkelsag

- Kraftig motor for nøyaktig og hurtig saging inntil 66 mm dypt ved 90°
- Saglinjevisir for enkel og nøyaktig sporing av merket linje
- Støvblåserfunksjon gjør kuttelinjen ren og lettere å følge
- Støvbeskyttede lagre sikrer ekstra holdbarhet
- Ergonomiske håndtak og mykt grep for optimal komfort og kontroll
- Egnet for skråsnitt inntil 52°
- Spindellås gir mulighet til enkelt sagbladskift
- Adapter inkludert for festing av en støvsuger hvis nødvendig
- Sikkerhetsbryter hindrer utilsiktet start
Produktbeskrivelse
Nøyaktig og smidig saging
SKIL 5830 sirkelsag har en kraftfull 1400 W-motor for nøyaktig og hurtig saging inntil 66 mm dypt, noe som er ideelt for hobbymaterialer som planker og bjelker. Den justerbare fotplaten gir mulighet til skrå kutt på opptil 52°. Et sagelinjevisir et montert slik at du enkelt og nøyaktig kan følge den markerte linjen. For renere omgivelser under arbeidet passer støvsugeradapteren til de fleste støvsugere av standardstørrelse. Andre praktiske funksjoner omfatter støvblåseren som gir god oversikt over arbeidsemnet og spindellåsen for enkelt sagbladskift. Denne sirkelsagen har forseglede kulelagre som bidrar til sagens lange levetid. Forseglede kulelagre beskytter mot støv, og bidrar dermed til å forlenge sagens levetid. I tillegg har denne sirkelsagen ergonomiske håndtak med myke grep som sikrer optimal kontroll og komfort under arbeidet. SKIL 5830 GA leveres i en robust bæreveske med to 24-tenners hardmetallsagblad, en parallellføring og en støvsugeradapter.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 1400 W |
| Sagekapasitet ved 45° | 48 mm |
| Sagekapasitet ved 90° | 66 mm |
| Sagblad Ø | 190 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| EAN | 8719643002822 |
| Order Number | SW1E5830GA |
| Ø spindel | 16 mm |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 97 dB |
| Lydeffekt | 108 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i metItem attribute) | 2.8 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i tre) | 4.0 m/s² |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
Emballasjen inneholder
- SKIL 5830 sirkelsag
- Bærekoffert
- Hardmetallsagblad (2x, 24 tenner, Ø 190 mm, tre)
- Parallellføring
- Støvsugeradapter
- Nøkkel
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































