Børsteløs batteridrevet vinkelsliper




- «PWRASSIST™»: USB-adapteren muliggjør lading av mobile enheter mens du er på farten
- Automatisk «PWRJUMP™»: Lader fra 0 % til 15 % på de første fem minuttene (4,0 Ah-batteri / 100 % på 50 min.)
- Digital børsteløs motor: Mer effekt, økt effektivitet og ti ganger lenger levetid
- Sidehåndtak med «VRS+»: Et unikt og overlegent vibrasjonsreduksjonssystem
- Myk start for gradvis oppkjøring til maksimal hastighet uten tilbakeslag
- Overbelastningsvern beskytter motoren
- Når det settes på et batteri med bryteren i ON-posisjon, sørger gjenstartsperren for at verktøyet ikke starter automatisk
- Sidehåndtak med tre mulige posisjoner for optimalt grep ved alle typer bruk
- Sikkerhetsdeksel med «Clic»-system kan tilpasses alle arbeidsstillinger i løpet av få sekunder
- Spindellås for enkelt bytte av tilbehør
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk
- Sklisikkert mykt grep gir behagelig håndgrep for brukeren


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitale Børsteløse Motorer
Den nyeste banebrytende teknologien er innebygd i selve DNA-et til hvert eneste SKIL-verktøy. Våre kompakte, digitale børsteløse motorer gir ekstra kraft, ekstra effektivitet og lengre levetid enn sammenlignbare børstemotorer.
Oppdag Digitale Børsteløse MotorerKEEPCOOL™
Vår patenterte «KEEPCOOL™»-teknologi forhindrer overoppheting av batteriet og forbedrer batteriets ytelse.
Oppdag KEEPCOOL™

PWRJUMP™
Mindre tid til å lade batteriene betyr mindre nedetid. Få SKIL 20V Max PWRCORE 20™ litium-ion-batteriene raskt i gang med arbeidet igjen.
Oppdag PWRJUMP™PWRASSIST™
Det er ingen grunn til å bruke SKIL-batteriene kun til SKILs elektroverktøy. Med PWRASSIST™-batteriet og PWRASSIST™ USB-adapteren kan du lade telefoner og nettbrett mens du er på farten.
Oppdag PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Vår smarte ACTIVCELL™-teknologi overvåker kontinuerlig batteriets spenning, temperatur og strømstyrke og overfører denne informasjonen til verktøyet i sanntid.
Oppdag ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
Børsteløs batteridrevet vinkelsliper med VRS+-sidehåndtak
20V Max 3930 vinkelsliper med 125 mm skive er en del av SKIL XP Pro-serien. Disse verktøyene leverer eksepsjonell ytelse for krevende prosjekter og er utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som alle andre SKIL 20V batteriverktøy drives den av den bransjeledende PWRCORE 20™ batteriteknologien. SKIL 3930 er en kraftig batteridrevet vinkelsliper, ideell for raske kutt og enkel sliping. Den er utstyrt med et VRS+ sidehåndtak med en motvekt som kan bevege seg i alle retninger. Denne dynamiske absorberingen reduserer vibrasjoner til et absolutt minimum. Den ergonomiske utformingen med softgrip sørger for ekstra arbeidskomfort, og avhengig av oppgaven kan du justere sidehåndtaket i tre komfortable posisjoner. Den digitale børsteløse motoren gir mer kraft, høyere effektivitet og opptil 10 ganger lengre levetid enn en tilsvarende motor med børster. SKIL 3930 har elektronisk mykstart for en gradvis oppkjøring til maksimal hastighet uten tilbakeslag. Clic-systemet gjør det enkelt å justere vernedekselet uten nøkkel, slik at du kan lede gnister i ønsket retning. Bytte eller utskifting av skiver er enkelt takket være det praktiske spindellåsesystemet.
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | EKSEPSJONELL YTELSE |
|---|---|
| Batterikapasitet | 4.0 Ah |
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Batteritype | Litium-ion |
| Spenning | 20 V Max |
| Ladestrøm | 6 A |
| Nettovekt ekskl. batteri | 1.88 kg |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Produktserie | XP Pro Series |
| Største skivediameter (Ø) | 125 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Børsteløs | Ja |
| Warranty | 5 års verktøygaranti for privat bruk, 1 års verktøygaranti for profesjonell bruk |
| EAN | 4894863200495 |
| Order Number | AG1E3930DB |
| Ø spindel | 22 mm |
| Lydtrykk | 81.5 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Lydeffekt | 92.5 dB |
| Vibrasjonsnivå (overflatesliping) | 3.9 m/s² |
| Ladetid | 0.83 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 3930 børsteløs batteridrevet vinkelsliper
- «PWRCORE 20™» 4,0Ah litium-ion-batteri (3104)
- «Auto PWRJUMP™» 6,0A lader (3123)
- «PWRASSIST™» trådløs USB-ladeadapter (3162)
- Bæreveske
- Beskyttelse
- Slipeskive
- «VRS+»-sidehåndtak
- Tilbehørsnøkkel
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































