Batteridrevet drill/skrutrekker og batteridrevet sirkelsag (kombisett)




- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk
- Praktisk patentert batterinivåindikator viser ladenivået for batteriet
- SKIL 3008 batteridrevet drill/skrutrekker
- SKIL 3520 batteridrevet sirkelsag
Produktbeskrivelse
litium-ion-batteridrevet drill/skrutrekker og batteridrevet sirkelsag, kombisett
«20V Max» (18 V) SKIL 3008 batteridrevet drill/skrutrekker dekker alle hobbyhåndverkerens behov når det gjelder krevende skruing og boring i tre og metall. «20V Max» (18 V) SKIL 3520 batteridrevet sirkelsag passer perfekt til nøyaktig saging inntil 54 mm dypt. De fleste vanlige dybder (plank, bjelker osv.) er mulige med denne kapasiteten. SKIL 3307 EA kombisett består av to verktøy, en bæreveske og tilbehør, ett «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «Keep Cool™»-batteri, ett «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «Keep Cool™»-batteri og en 2,4A hurtiglader.
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
Spesifikasjoner
| Børsteløs | Nei |
|---|---|
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| EAN | 8719643005908 |
| Order Number | CK1E3307EA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Batterikapasitet | 2.0 & 4.0 Ah |
| Spenning/frekvens (lader) | 220-240V/50-60Hz |
| Battericeller | Litium-ion |
| Spenning | 20 V Max |
| Ladestrøm | 2.4 A |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Ladetid | 1 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 3008 batteridrevet drill/skrutrekker
- SKIL 3520 batteridrevet stikksag
- Batteri («20V Max» 2,0 Ah litium-ion) med «KEEPCOOL™»-teknologi
- Batteri («20V Max» 4,0 Ah litium-ion) med «KEEPCOOL™»-teknologi
- Lader 3122 AA
- Bæreveske
- Skrutrekkerbit med dobbel ende
- Belteklemme
- Hardmetall-sagblad (24 tenner, Ø 165 mm, tre)
- Parallellføring
- Støvpose
- Støvsugeradapter
- Sekskantnøkkel
- Bruksanvisning (3x)
































