Dobbelt LED arbeidslys



- '20V Max' (18 V) trådløs dobbelt LED-arbeidslys gir et lyssterkt hvitt lys på opp til 1800 lumen
- Tretrinns lysstyrkekontroll for mer fleksibilitet under bruk
- Lyshoder er justerbare i ulike posisjoner for fleksibel bruk
- Lyset slås av automatisk når de to lyshodene foldes sammen
- Integrert metallkrok til å henge opp arbeidslyset
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Vår patenterte «KEEPCOOL™»-teknologi forhindrer overoppheting av batteriet og forbedrer batteriets ytelse.
Oppdag KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
Lyssterk og kraftig batteridrevet dobbelt LED-arbeidslys
20V Max 3157 dobbel LED-arbeidslampe er en del av SKIL XP Pro-serien. Disse verktøyene leverer eksepsjonell ytelse for krevende prosjekter og er utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som alle andre SKIL 20V batteriverktøy drives den av den bransjeledende PWRCORE 20™ batteriteknologien. SKIL 3157 er en kraftig dobbel LED-arbeidslampe som gir optimale lysforhold der du trenger det under arbeidet. Den er utstyrt med tretrinns lysstyrkekontroll for ekstra lys når det er nødvendig. Det er enkelt å bytte mellom de ulike lysinnstillingene. Denne lampen gir klart hvitt lys opptil 1800 lumen, som kan sammenlignes med lysstyrken fra en 100 W glødepære. I motsetning til en glødepære er SKIL 3157 energieffektiv og mer miljøvennlig. For ekstra fleksibilitet kan begge lampehodene enkelt justeres i ulike posisjoner for å rette lyset i ønsket retning. En annen mulighet er å henge lampen på den integrerte metallkroken. Disse praktiske funksjonene sørger for at du har begge hendene fri til arbeidet. Lyset slår seg automatisk av når de to lampehodene foldes sammen.
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | AVANSERT YTELSE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Batteritype | Litium-ion |
| Spenning | 20 V Max |
| Nettovekt ekskl. batteri | 1.5 kg |
| Fargetemperatur | 5000 K |
| Lyskilde | 2 × 24 stk. LED |
| Maks. lysstrøm | 1800 lm |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Produktserie | XP Pro Series |
| Roterende lampehode | Ja |
| EAN | 8719643004376 |
| Order Number | VA1E3157CA |
Emballasjen inneholder
- SKIL 3157 batteridrevet dobbelt LED-arbeidslys
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet






































