Batteridrevet drill/skrutrekker




- To gir: høy hastighet for boring og høyt dreiemoment for krevende skruing
- 13 mm enkelmansjett-metallchuck uten nøkkel
- Automatisk spindellås gjør det raskt og lett å skifte tilbehør
- 17 dreiemomentinnstillinger for presis skruing, og låseposisjon for boring
- Justerbar hastighet sørger for myk start og full kontroll
- LED-indikator for forover/bakover for enkel kontroll av skrutrekkingsretning
- LED-lys for bedre oversikt over arbeidsemnet og økt komfort ved arbeid på steder med dårlige lysforhold
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk
- Praktisk patentert batterinivåindikator viser ladenivået for batteriet
- Ergonomisk utførelse og mykt grep for optimal komfort og kontroll
- Belteklemme for enkel bæring

ACTIVCELL™
Vår smarte ACTIVCELL™-teknologi overvåker kontinuerlig batteriets spenning, temperatur og strømstyrke og overfører denne informasjonen til verktøyet i sanntid.
Oppdag ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
Togirs litium-ion-batteridrevet drill/skrutrekker
'20V Max' (18 V) SKIL 3010 batteridrevet drill/skrutrekker dekker alle hobbyhåndverkerens behov når det gjelder krevende skruing og boring i tre og metall. Den har to gir som du kan bruke enten til hurtig boring eller krevende skruing. De 17+1 dreiemomentinnstillingene sikrer nøyaktige resultater med de 17 innstillingene for skruing og en ekstra innstilling for boring. Med 13 mm enkelmansjett-metallchuck uten nøkkel og automatisk spindellås er det enkelt å bytte tilbehør. Alt i alt har dette allsidige verktøyet alt du trenger: pålitelig litium-ion-batteriteknologi, variabel hastighet for full kontroll, og LED-lampen sikrer god synlighet under arbeidet. I tillegg har dette verktøyet en praktisk LED-indikator for forover/bakover slik at du straks kan se arbeidsretningen. Sist, men ikke minst: Den ergonomiske designen og det myke grepet gir ekstra komfort. Den praktiske patenterte batterinivåindikatoren viser ladenivået for batteriet. SKIL 3010 HB leveres i en robust bæreveske med to '20V Max' (18 V) 2,5 Ah 'Keep Cool'-batterier, en hurtiglader, en skrutrekkerbit med dobbel ende og en belteklemme.
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Skruekapasitet | 8 mm |
| Chuck-kapasitet | 13 mm |
| Borekapasitet i stål | 13 mm |
| Borekapasitet i tre | 40 mm |
| To mekaniske hastigheter | Ja |
| Maks. moment hard skjøt | 50 Nm |
| Spenning | 20 V Max |
| Batteritype | Litium-ion |
| Batterikapasitet | 2.5 Ah |
| Nettovekt ekskl. batteri | 1 kg |
| Nettovekt inkl. batteri | 1.4 kg |
| Ladestrøm | 2.4 A |
| EAN | 8719643002877 |
| Order Number | DD1E3010HB |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Børsteløs | Nei |
| Bryter for justerbar hastighet | Ja |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| LED-lys | Ja |
| Lydtrykk | < 70 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå | < 2.5 m/s² |
| Ladetid | 1.25 h |
Emballasjen inneholder
- SKIL 3010 batteridrevet drill/skrutrekker
- Bærekoffert
- «20V Max» (18 V) 2,5 Ah «KEEPCOOL™» litium-ion-batteri (2x)
- Lader (3122 AA)
- Skrutrekkerbit med dobbel ende
- Belteklemme
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet




































