Lasermåler

- Den ideelle lasermåleren for rask og nøyaktig måling og digital nivellering
- Integrert Lithium-Ion-batteri som er lett å lade opp ved hjelp av den innebygde mikro-USB-ladeporten
- 5 målemoduser: avstandsmåling, kontinuerlig måling, indirekte måling, arealmåling og digital nivellering
- Nøyaktig og rask avstandsmåling inntil 30 meter
- I avstandsmålingsmodus lagres de 4 siste verdiene automatisk
- Modus for indirekte måling for rask beregning av den indirekte avstanden og høyden med bare én måling
- Den solide aluminiumssokkelen sørger for nøyaktig måling i digital nivelleringsmodus
- Stort baklyst LCD-display for enkel avlesning
- Kompakt design med mykt grep for behagelig håndtering og beskyttelse av lasermåleren
- Enkel å bruk takket være det enkle brukergrensesnittet
Produktbeskrivelse
Lithium-Ion 30 m lasermåler med 5 målemoduser
SKIL 1930 lasermåler har et stort arbeidsområde på inntil 30 meter og er ideell for nøyaktig og rask måling og digital nivellering. Denne lasermåleren har et integrert Lithium-Ion-batteri som det er lett å lade opp ved hjelp av den innebygde mikro-USB-ladeporten. Verktøyet har 5 målemoduser som egner seg til avstandsmåling, kontinuerlig måling, indirekte måling, arealmåling og digital nivellering. Du kan for eksempel bruke den indirekte målingen til rask beregning av den indirekte avstanden og høyden med bare én måling. Den solide aluminiumssokkelen sørger for nøyaktig måling i digital nivelleringsmodus. Av praktiske grunner lagrer SKIL 1930 automatisk de 4 siste målingene i avstandsmålemodus. Den kompakte konstruksjonen med mykt grep, det enkle brukergrensesnittet og det store baklyste display gjør SKIL 1930 til en ypperlig løsning for dine målejobber. SKIL 1930 leveres med en USB-ladekabel.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Slå av (avstandsmåling) | 3 min |
| Slå av (digital nivellering) | 6 min |
| AntItem attribute målinger | 3000 |
| Vinkelmåling område | ± 90 ° |
| Måletid | < 0.7 s |
| Målepresisjon (typisk) | ± 3 mm |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Batterikapasitet | 0.5 Ah |
| Måleområde | 30 m |
| Mål (lengde x bredde x høyde) | 128 x 58 x 25 |
| Lagringstemperatur | -20°C - +70 °C |
| Strømforsyning | Li-Ion |
| Driftstemperatur | 0°C - 40 °C |
| Lasertype | 635 nm |
| Laserklasse | 2 |
| Spenning | 3.7 V |
| EAN | 8719643002303 |
| Order Number | MT1E1930AA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1930 lasermåler
- USB-ladekabel
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet
































