1928 AA
Lasermåler
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 13.49ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Den ideelle lasermåleren for nøyaktig og rask måling av avstand og område
- Nøyaktig måling inntil 25 meter
- Kontinuerlig målemodus oppdaterer automatisk den viste avstanden ved flytting nærmere eller lenger fra målet
- Beregning av område er veldig enkelt takket være områdeberegningsmodusen
- Stort baklyst LCD-display for enkel avlesning
- Lagring for minne av inntil 2 målinger
- Får enkelt plass i lommen din takket være den kompakte størrelsen
- Mykt grep for behagelig håndtering og beskyttelse av lasermåleren
- Enkel å bruk takket være det enkle brukergrensesnittet
Produktbeskrivelse
Nøyaktig og rask måling
SKIL 1928 lasermåler har et stort arbeidsområde på inntil 25 meter, og er ideell for nøyaktig og rask avstands- og arealmåling. Verktøyet har ulike målemoduser som kan brukes til avstandsmåling, arealmåling og kontinuerlig måling. En praktisk funksjon er at du kan lagre og vise inntil 2 målinger. Den kompakte konstruksjonen med mykt grep, det enkle brukergrensesnittet og det store baklyste display gjør SKIL 1928 til en ypperlig løsning for dine målejobber. SKIL 1928 AA leveres med en håndstropp og to AA-batterier.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Måletid | <1 s |
| Målepresisjon (typisk) | ± 3 mm |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Måleområde | 25 m |
| Lagringstemperatur | -20°C - +70 °C |
| Strømforsyning | 2x 1.5V AAA |
| Driftstemperatur | 0°C - 40 °C |
| Lasertype | 635 nm |
| Laserklasse | 2 |
| EAN | 8719643004390 |
| Order Number | MT1E1928AA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1928 lasermåler
- Håndstropp
- AAA-batterier (2x)
- Bruksanvisning
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.12ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































