Digital vater med linjelaser

- Ideell hjelper for alle de små innrettingsoppgavene hjemme
- Projiserer en laserlinje i en hvilken som helst ønsket vinkel
- Svært nøyaktig digital vater
- Vinkelmåler-tilbehør for å justere laserprojiseringens retning på gulvet
- Veggholderbase sørger for ulike metoder å feste linjelaseren til veggen
- Lett å betjene med én knapp
- Lettlest bakgrunnsbelyst digitalt display
- Praktisk autojusteringsfunksjon for displayets retning, avhengig av hvordan du holder vateren
- Opp- og ned-pilindikatorer gir nivelleringsveiledning i sanntid
- Magnetisk kant gjør det trygt å montere på metalloverflater
- Veldig kompakt størrelse for enkel oppbevaring og håndtering
Produktbeskrivelse
Få hjelp til små innrettingsoppgaver
SKIL 1900 digital vater med linjelaser er et lite men viktig verktøy under gjør-det-selv-oppgaver som å henge opp bilder, montere bokhyller eller legge gulvfliser. Verktøyet projiserer en laserlinje i en hvilken som helst ønsket vinkel, og fungerer også som en meget nøyaktig digital vater. Du kan bruke SKIL 1900 i en rekke situasjoner, takket være det medfølgende tilbehøret. Rett laserprojiseringen i riktig retning på gulvet med vinkelmåler-tilbehøret, fest verktøyet til veggen med veggholderbasen, og fest verktøyets magnetiske kant på metalloverflater. Det betjenes enkelt med én knapp: slå på, og gå i gang med vatringen umiddelbart! Takket være det brukervennlige og store bakopplyste displayet, dets praktiske autojusteringsfunksjon og hendige opp-og-ned pilindikatorer, er SKIL 1900 den beste medhjelperen du kan ha i løpet av oppgaven. SKIL 1900 AA leveres med en veggholderbase, et vinkelmåler-tilbehør og to AAA batterier.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| EAN | 8719643004406 |
| Order Number | MT1E1900AA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Arbeidsrekkevidde | 4,5 m |
| Automatisk nivellering | Nei |
| Lagringstemperatur | -20°C - +70 °C |
| Strømforsyning | 2x 1.5V AAA |
| Driftstid | 10 h |
| Driftstemperatur | 0°C - 40 °C |
| Lasertype | 635 nm |
| Laserklasse | 2 |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1900 digital vater med linjelaser
- Veggholderbase
- Vinkelmåler-tilbehør
- AAA-batterier (2x)
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































