Rotasjonshammer

- Sterk L-formet rotasjonshammer med 1500 W motor
- Rotasjonshammer med tre funksjoner: slagboring, Rotasjonshammerstopp for vanlig boring/skruing, og rotasjonsstopp for lette meislearbeider
- Vibrasjonsreduksjonssystem sikrer optimal arbeidskomfort og lite vibrasjoner
- SDS+ system for rask, enkel bitutskifting
- Robust girhus av magnesium
- Mykt antigrippgrep på bak- og sidehåndtak for økt brukerkomfort
- Hjul for hastighetsvalg for å stille inn riktig hastighet for alle jobber
- Sikkerhetsclutch for beskyttelse i tilfelle biten sitter fast
- Justerbart sidehåndtak med mykt grep for sikker styring med begge hender
- Brukervennlig dybdemåler for å stille inn boredybde for blindhull
- Gummiledning
Produktbeskrivelse
Ekstremt sterk L-formet borhammer
Den L-formede rotasjonshammeren SKIL 1766 er sterk med en 1500-watts motor, og med tre forskjellige funksjoner er den også allsidig. Den har en kraftfull pneumatisk mekanisme for boring i betong, en hammerstoppbryter for vanlig boring og rotasjonsstoppbryter for lette meislearbeider. SDS+-systemet gir mulighet til raskt og enkelt skifte av tilbehør. Vibrasjonsreduksjonssystem, praktisk L-form og robust magnesiumhus gir ekstra komfort, og gjør denne bormaskinen er ideell til krevende jobber med boring opptil 36 mm i betong og meisling. Denne bormaskinen leveres i en robust koffert med tre 8, 10, 12 mm SDS+-borebits for betong, to meisler, sidehåndtak og dybdemåler.
Alle funksjoner du trenger til borejobbene dine
Rotasjonshammeren SKIL 1766 SDS er ideell for alle krevende borejobber. Bruk hammermekanismen for boring i betong opptil – imponerende – 36 mm, og slå av mekanismen for vanlig boring og skruing. Bruk rotasjonsstoppbryteren for meislejobber som rask fjerning av baderomsfliser.
Jobb komfortabelt og kontrollert
L-formen med vertikalt plassert motor gir en mer kompakt design og økt brukervennlighet. Rotasjonshammeren har vibrasjonsreduksjonssystem som reduserer vibrasjoner under arbeidet. Verktøyet har også et solid magnesiumhus. Du kan stille inn ønsket hastighet med hastighetsvelgeren.
Praktiske funksjoner for ekstra komfort under arbeidet
Dette verktøyet er konstruert spesielt med tanke på krevende arbeider, noe som understrekes av det robuste magnesiumhuset. Det myke antiglipp-grepet og det justerbare sidehåndtaket med mykt grep gir mulighet til komfortabel tohåndsstyring. Med den praktiske dybdemåleren an du bestemme boredybden for blindhull. Denne rotasjonshammeren leveres i en robust koffert med tre SDS+-borebits for betong og to meisler.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Maks. slagtItem attribute | 0-2700 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Tomgangshastighet | 0-800 |
| Spenning/frekvens | 220-240V/50-60Hz |
| Inngang | 1500 W |
| Chucktype | SDS+ |
| Borekapasitet i stål | 13 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Borekapasitet i tre | 40 mm |
| Borekapasitet i betong | 36 mm |
| Slagkraft | 4.5 J |
| EAN | 8710364068111 |
| Order Number | F0151766AK |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 95 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Lydeffekt | 106 dB |
| Vibrasjonsnivå (meisling) | 16.0 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (hammerboring i betong) | 17.0 m/s² |
Emballasjen inneholder
- Sidehåndtak med mykt grep
- Dybdemåler
- Bæreveske i plast
- SDS+ borebits (8,10,12 mm)
- SDS+ punktmeisel
- SDS+ flatmeisel
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet
































