Kapp- og gjærsag med uttrekk

- Kraftig 2000 W motor for de tøffeste sageoppgavene
- Dobbelt skråsnittssystem, du slipper å vende arbeidsstykket, for en rask og nøyaktig kutting
- Hurtig klemmesystem, for praktisk og rask festing av arbeidsstykket
- Laserindikator for kuttelinjen
- Glidesystem for skjærebredde på opptil 300 mm og skjæredybde på opptil 90 mm
- Ekstra store gjæringssnitt er mulig fra 50° – 50° (V/H)
- Trinnløse justerbare vinkler for gjæringssnitt og positive stopp til venstre + høyre (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Slitefast konstruksjon med kulelagre, skråtannhjul og sagbord i aluminium
- Sporfresingsfunksjon
- Integrert bærehåndtak for enkel transport
- Spindellås gir mulighet til enkelt sagbladskift


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produktbeskrivelse
Kraftig 254 mm kapp- og gjærsag med uttrekk, med dobbel skråsnittsfunksjon for de mest krevende prosjekter
1320 glidesag med 254 mm blad er en del av SKIL XP Pro-serien. Disse verktøyene leverer eksepsjonell ytelse for krevende prosjekter og er utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. SKIL 1320 glidesag har en ekstremt kraftig 2000 W motor som enkelt håndterer selv de tøffeste utfordringene, inkludert en stor maksimal skjærekapasitet på 90x300 mm. Den doble skråfunksjonen betyr at arbeidsstykket ofte ikke trenger å vendes.
Fullpakket med funksjoner som gjør saging enklere enn noen gang
Det er veldig lett å feste et arbeidsstykke med det unike hurtigklemmesystemet, som er mye raskere enn vanlige klemmesystemer. Sagvinkler justeres trinnløst for presise skrå- og gjæringssnitt, og forhåndsdefinerte stopper sikrer en enkel justering til de mest brukte vinklene. 1320 kommer også med en støvpose med stor kapasitet, og en integrert støvsugerkobling i aluminiumsbeskyttelsen.
Enkelt arbeid og transport
Helt fellbare bordforlengelser gjør det mulig med stabil plassering av lengre arbeidsstykker, og en strømforsynt laser indikerer tydelig kuttelinjen. Der er et ekstra håndtak for å bære den enkelt. Modellen 1320 AA kommer med et 48-taggers 254mm sagblad med karbidspiss, ekstra tynt for utmerkede resultater.
SKIL XP Pro Series
Bygget på en arv av fortreffelighet siden 1924 er SKIL XP Pro-serien utviklet for profesjonelle som tar smarte valg. Som det beste SKIL har å tilby, kombinerer SKIL XP Pro-serien enestående ytelse, holdbarhet, profesjonelle funksjoner og kompakt ergonomi. Perfekt utstyrt for krevende prosjekter i ethvert hjemmemiljø.
Spesifikasjoner
| Performance Level | AVANSERT YTELSE |
|---|---|
| Sagbladets hulldiameter | 30 mm |
| Sagbladets diameter | 254 mm |
| Skjærekapasitet ved 0° gjæring / 0° skråkutt | 300 x 90 mm |
| Kuttekapasitet ved 0° gjæring / 45° venstre skråkutt | 300 x 40 mm |
| Kuttekapasitet ved 45° høyre og venstre gjæring / 0° skråkutt | 210 x 90 mm |
| Kuttekapasitet ved 0° gjæring / 45° høyre skråkutt | 300 x 25 mm |
| EAN | 8719643004567 |
| Order Number | BT1E1320AA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spenning | 220-240 V |
| Maks. slipevinkel | 45 (П), 48 (Л) ° |
| Maks. gjæringsvinkel | 50 (S), 50 (L) ° |
| Effekt | 2000 W |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Hastighet på tomgang | 5000 |
| Frekvens | 50-60 hz |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1320 kapp- og gjærsag med uttrekk
- Bordforlengelse
- Klemme til arbeidsstykke
- 254 mm 48T blad med karbidspiss
- Støvpose
- Sekskantnøkkel
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet
































