BÄndsliper

- HÞy bÄndhastighet gir rask fjerning pÄ store omrÄder
- Automatisk bÄndstyring hindrer bÄndet i Ä gli av verktÞyet
- Kompakt og ergonomisk utformet stÞttehÄndtak sikrer et perfekt grep for tohÄndsstyring
- 'Equalizer'-sliperamme som er enkel Ă„ montere, hindrer riper og utjevner flatene perfekt
- Innebygd stĂžvoppsug og effektivt stĂžvfiltersystem gir renere arbeidsomgivelser
- Adapter inkludert til bruk pÄ eksterne stÞvsugere
- Enkelt bytte av bÄnd med 'Clic' uten Ä mÄtte fjerne sliperammen fÞrst
- Mykt hÄndtak gjÞr det behagelig Ä jobbe over lengre tidsrom
- Stor lÄseknapp Þverst for kontinuerlig bruk

ABC Automatisk Beltesentrering
Med SKILs system for automatisk bÄndsentrering (ABC-system) justeres slipebÄndet automatisk til perfekt posisjon nÄr verktÞyet er slÄtt pÄ. Den vil hele tiden balanseres automatisk, slik at bÄndet ikke lÞper av eller skades ved berÞring med verktÞyhuset.
Oppdag ABC Automatisk BeltesentreringEqualizer Sliperamme
Med SKILs bÄndslipemaskiner er det enkelt Ä oppnÄ perfekt utjevnede overflater uten uÞnskede riper, takket vÊre den veldesignede Equalizer-rammen. SlipebÄndene kan til og med skiftes ut uten at rammen mÄ fjernes fÞrst.
Oppdag Equalizer Sliperamme
Produktbeskrivelse
Det ideelle verktĂžyet for krevende slipeoppgaver
Med den sterke 650-watts motoren og bÄndhastighet pÄ hele 300 m/min er denne sliperen et svÊrt godt valg for rask materialfjerning. Den er ideell til krevende arbeider som forhÄndssliping av dÞrer og plater fÞr de skal males pÄ nytt. BÄndsliperen leveres med poleringsbÄnd, Equalizer-sliperamme, stÞvboks og stÞvsugeradapter, slik at du kan begynne Ä jobbe med én gang.
HĂžy ytelse
Takket vÊre ABC-systemet til 1215 er det ikke behov for manuell justering av slipebÄndet. Dette systemet justerer slipebÄndet perfekt til maskinen, og hindrer at slipebÄndet glir av eller inn i verktÞyet. Clic-systemet gjÞr det enkelt Ä skifte slipebÄndet: Det er bare Ä trekke i spaken.
Jevne overflater med Equalizer-poleringsrammen
Med den innovative Equalizer-sliperammen oppnÄr du et jevnt og pent sliperesultat. Equalizer-sliperammen sikrer at du setter verktÞyet helt rett pÄ emnet, hindrer riper og hakk pÄ emnet og gjÞr det lett Ä slipe ujevne flater slik at de blir rette.
Praktiske funksjoner for ekstra komfort under arbeidet
For renere arbeid har sliperen et innebygd stÞvoppsamlingssystem med en praktisk stÞvboks. StÞvfiltrene filtrere selv de minste stÞvpartikler fra luften. StÞvboksen kan enkelt tas ut, tÞmmes og settes pÄ plass igjen. En stÞvsugeradapter som passer til de fleste stÞvsugerslanger med standardstÞrrelse hjelper deg med Ä holde det rent rundt deg. LÄseknappen pÄ oversiden gir mulighet til kontinuerlig arbeid.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PĂ LITELIG YTELSE |
|---|---|
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 650 W |
| Slipeflate | 76 x 130 mm mm |
| BÄndstÞrrelse | 76 x 457 mm mm |
| BÄndhastighet | 300 m/min |
| StrĂžmkilde | NettstrĂžm (med ledning) |
| EAN | 8710364041244 |
| Order Number | F0151215AA |
| Warranty | 3 Ärs garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 87 dB |
| VibrasjonsnivĂ„ | 2.1 m/sÂČ |
| Lydeffekt | 98 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
Emballasjen inneholder
- StĂžvboks
- 1 slipebÄnd
- StĂžvsugeradapter
- Sliperamme
Tilgjengelige dokumenter for dette verktĂžyet


































