Sirkelsag

- Sterk 2000 W motor for nøyaktig og rask saging
- Imponerende sagedybde på 85 mm ved 90° og 56 mm ved 45°
- Unik multigrepsdesign for optimal brukervennlighet i 90° og 45° vinkel
- Støvtette kulelagre for lang levetid, skråtannhjul for styrke og lavt støynivå
Produktbeskrivelse
Imponerende sirkelsag for nøyaktig og rask saging
SKIL 1053 er en ekstremt kraftfull sirkelsag med en komfortabel multigrepsdesign for førsteklasses brukervennlighet. Sirkelsagen har en imponerende sagedybde på 85 mm ved 90º og 56 mm ved 45º. Med den ekstremt sterke 2000 W motoren er den det perfekte verktøyet for rask høypresisjonssaging. Frontgrepet har en unik form som gjør det enkelt å sage på skrå. For renere omgivelser under arbeidet passer den innebygde støvsugerkoblingen til de fleste støvsugere av standardstørrelse. Spindellåsen gjør det raskt å bytte blad. Denne sirkelsagen har et håndtak med mykt grep som sikrer optimal kontroll og arbeidskomfort. SKIL 1053 leveres med et 24-tenners hardmetallblad og en praktisk parallellføring for rett saging.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Tomgangshastighet | 5000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spenning/frekvens | 220-240V/50-60Hz |
| Inngang | 2000 W |
| Sagekapasitet ved 45° | 56 mm |
| Sagekapasitet ved 90° | 85 mm |
| Sagblad Ø | 235 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| EAN | 8710364077090 |
| Order Number | F0151053AA |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Lydtrykk | 96.5 dB |
| Lydeffekt | 107.5 dB |
| Usikkerhet (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i metItem attribute) | 2.8 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (skjæring i tre) | 3.3 m/s² |
Emballasjen inneholder
- SKIL 1053 sirkelsag
- Hardmetall-sagblad (24 tenner, Ø 235 mm)
- Parallellføring
- Bladnøkkel
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































