Slagbormaskin

- Sterk 850 W slagbormaskin
- 13 mm selvspennende chuck med lås
- Kompakt slagbormaskin med praktisk utforming
- Ideell til borejobber inne og ute
- Kraftig motor og høyt slagtall per minutt for rask og problemfri boring i mur
- Hammerstoppbryter for all vanlig boring og skruing
- Reversfunksjon for skruing
- Bryter for variabel hastighet med låseknapp for kontinuerlig arbeid
- Bryter for hastighetsvalg for optimal ytelse ved alle typer bruk
- Justerbart sidehåndtak gir sikker styring med begge hender.
- Dybdemåler med enkel innstilling for valg av boredybde for blindhull
Produktbeskrivelse
Sterk slagbormaskin for boring uten anstrengelser i mur
SKIL 1021 er en sterk 850 W slagbormaskin for alle vanlige boreoppgaver i og rundt boligen.og ute. Med slagborfunksjonen borer du uten anstrengelser i mur, og når du slår av hammermekanismen, kan du også bruke SKIL 1021 til vanlig boring og skruing. Justerbar forhåndsvalgt hastighet gir allsidighet og kontroll over jobben, for best resultat. En praktisk funksjon er det at du kan låse utløseren for kontinuerlig boring og skruing. Denne slagbormaskinen har chuck uten nøkkel med en lås som hindrer at bormaskinen glir under arbeidet. Du kan bruke sidehåndtaket for å styre verktøyet komfortabelt med begge hendene under arbeidet. Med dybdemåleren kan du enkelt bestemme boredybden for blindhull. SKIL 1021 leveres komplett i en koffert med 8 bor for mur, 8 trebor, 6 stålbor og et sett med 10 skrutrekkerbits.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Bryter for justerbar hastighet | Ja |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Maks. slagtItem attribute | 0-42000 IPM |
| Plugg Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Inngang | 850 W |
| Chuck-kapasitet | 13 mm |
| Borekapasitet i stål | 13 mm |
| Borekapasitet i tre | 40 mm |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Borekapasitet i mur | 20 mm |
| EAN | 8710364058402 |
| Order Number | F0151021AD |
| Lydtrykk | 94 dB |
| Usikkerhet støyeffekt (K) | 3 dB |
| Usikkerhet vibrasjon (K) | 1.5 m/s² |
| Lydeffekt | 105 dB |
| Vibrasjonsnivå (boring i metItem attribute) | 3.4 m/s² |
| Vibrasjonsnivå (slagboring i betong) | 17.5 m/s² |
Emballasjen inneholder
- Sidehåndtak
- Dybdemåler
- Kompakt bærekoffert
- Treborsett 8 stk. (Ø 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 mm)
- Steinborsett 8 stk. (Ø 4, 5, 6, 6, 8, 8, 10, 12 mm)
- Stålborsett 6 stk. (Ø 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm)
- Skrubitssett 10 stk. (PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, 4, 6, T20, T25)
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































