Batteridrevet sag med teleskopstang




- Kraftig «20V Max» (18 V) litium-ion-batteridrevet sag med teleskopstang for å sage høye og vanskelig tilgjengelige greiner
- 20 cm stang og kjede for effektiv beskjæring og kutting
- SDS-kjedestrammingssystem for enkel utskiftning og justering av kjedet
- Svingbart kuttehode, med 8 posisjoner for allsidig trimming
- Avtagbart forlengerskaft for full lengde på 3 meter eller kompakt oppbevaring etter bruk
- Automatisk kjedesmøring for brukerens bekvemmelighet
- «Easy Storage»-design for plassbesparende og ryddig oppbevaring av verktøy
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk

KEEPCOOL™
Vår patenterte «KEEPCOOL™»-teknologi forhindrer overoppheting av batteriet og forbedrer batteriets ytelse.
Oppdag KEEPCOOL™Easy Storage
Rot hindrer ytelsen, så alle våre hageredskaper er designet med en plassbesparende Easy Storage-løsning.
Oppdag Easy Storage

ACTIVCELL™
Vår smarte ACTIVCELL™-teknologi overvåker kontinuerlig batteriets spenning, temperatur og strømstyrke og overfører denne informasjonen til verktøyet i sanntid.
Oppdag ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
«20V Max» (18 V) litium-ion-batteridrevet sag med teleskopstang
«20V Max» (18 V) SKIL 0650 er en batteridrevet sag med teleskopstang, til å kutte høye og vanskelig tilgjengelige greiner uten bruk av stige. Denne sagen med teleskopstang er utstyrt med en 20cm stang og kjede for å gjøre jobben raskt unna. Kjedestrammingen justeres på noen få minutter, uten behov for verktøy, og kjedet smøres automatisk. Disse tidsbesparende funksjonene gjør at du kan konsentrere deg mer om selve sagingen. Det svingbare hodet med 8 posisjoner gjør det mulig med allsidig saging og kutting. 0650 kommer med en teleskopstang som kan utvide verktøyets rekkevidde til en full lengde på 3 meter. Denne kan fjernes for en kompakt oppbevaring etter bruk. I tillegg er sagen med teleskopstang «Easy Storage»-utforming, for en ryddig oppbevaring av hageverktøyet ditt. SKIL 0650 CA leveres med en teleskopstang, deksel til stangen og kjedet, skulderstropp, en «Easy Storage»-krok og «U link».
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Batteritype | Litium-ion |
| Spenning | 20 V Max |
| Nettovekt ekskl. batteri | 4 kg |
| Bladlengde (cm) | 20 cm |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Kjedehastighet | 8.4 m/s |
| Drivleddtykkelse | 1.1 mm |
| Oljebeholder | 140 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Børsteløs | Nei |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Batterinivåindikator | Nei |
| EAN | 8719643004888 |
| Order Number | GV1E0650CA |
Emballasjen inneholder
- SKIL 0650 batteridrevet sag med teleskopstang
- Teleskopstang
- Deksel til kjedestangen
- Skulderstropp
- «Easy Storage»-krok
- U link
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































