Batteridrevet hekklipper med teleskopstang




- Kraftig «20V Max» (18 V) litium-ion-batteridrevet hekklipper med teleskopstang, til kutting av høye og vanskelig tilgjengelige trær og busker
- 45 cm blad med 18 mm mellomrom mellom knivene for å skjære over grener
- Svingbart kuttehode, med 8 posisjoner for allsidig trimming
- Avtagbart forlengerskaft for full lengde på 3 meter eller kompakt oppbevaring etter bruk
- Bladspissbeskyttelse hindrer skade på bladet hvis det treffer en mur eller et gjerde
- «Easy Storage»-design for plassbesparende og ryddig oppbevaring av verktøy
- Litium-ion-teknologi: ingen minneeffekt, ingen selvutladning og alltid klar til bruk

KEEPCOOL™
Vår patenterte «KEEPCOOL™»-teknologi forhindrer overoppheting av batteriet og forbedrer batteriets ytelse.
Oppdag KEEPCOOL™Easy Storage
Rot hindrer ytelsen, så alle våre hageredskaper er designet med en plassbesparende Easy Storage-løsning.
Oppdag Easy Storage

ACTIVCELL™
Vår smarte ACTIVCELL™-teknologi overvåker kontinuerlig batteriets spenning, temperatur og strømstyrke og overfører denne informasjonen til verktøyet i sanntid.
Oppdag ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIØS KRAFT OG YTELSE.
PWRCORE 20™ er det perfekte valget for større prosjekter. Den kraftige kraften og ytelsen gjør at du enkelt kan fullføre alle oppgaver.
Produktbeskrivelse
«20V Max» litium-ion-batteridrevet hekklipper med teleskopstang
«20V Max» (18 V) SKIL 0640 er en batteridrevet hekklipper med teleskopstang, til å trimme høye og vanskelig tilgjengelige trær og busker uten bruk av stige. Denne hekklipperen har et 45cm blad med 18 mm mellomrom mellom knivene for å skjære over greiner. Det svingbare hodet med 8 posisjoner gjør det mulig med en allsidig trimming. 0640 kommer med en teleskopstang som kan utvide verktøyets rekkevidde til en full lengde på 3 meter. Denne kan fjernes for en kompakt oppbevaring etter bruk. Bladspissbeskyttelse hindrer skade på bladet hvis det treffer en mur eller et gjerde. I tillegg har denne hekklipper med teleskopstang en «Easy Storage»-utforming, for en ryddig oppbevaring av hageverktøyet ditt. SKIL 0640 CA leveres med en teleskopstang, bladdeksel, skulderstropp, en «Easy Storage»-krok og «U link».
«PWRCORE 20™» bransjeledende batteriteknologi som driver alle SKIL «20V Max» verktøy
«PWRCORE 20™» systemet består av bransjeledende avansert batteri- og ladeteknologi, samt innovative funksjoner du ikke finner andre steder, som vår patenterte «KEEPCOOL™» batterikjølingsteknologi som forlenger driftstiden med inntil 25% og fordobler batteriets levetid. Den patenterte «ACTIVCELL™» teknologien sikrer maksimal ytelse og optimal batteribeskyttelse. «PWRCORE 20™»-batterier og ladere er 100% kompatible og utskiftbare med alle SKIL «PWRCORE 20™» verktøy og hageverktøy for ultimat fleksibilitet.
Spesifikasjoner
| Performance Level | HØY YTELSE |
|---|---|
| Maks. skjærekapasitet | 18 mm |
| Bladlengde | 45 cm |
| Strømkilde | Batteri (trådløs) = Battery, cordless |
| Roterende bakhåndtak | Nei |
| Spenning | 20 V Max |
| Batteritype | Litium-ion |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Avlåsing | Nei |
| EAN | 8719643004871 |
| Order Number | GV1E0640CA |
Emballasjen inneholder
- SKIL 0640 batteridrevet hekklipper med teleskopstang
- Teleskopstang
- Knivdeksel
- Skulderstropp
- «Easy Storage»-krok
- U link
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet


































