Digital vinkelfinner

- Stort LCD-display som er lettlest og nøyaktig fra målevinkelen
- Robust, lett aluminiumskonstruksjon
- Innebygd linjal øverst på verktøyet (0 – 32 cm)
- Brukervennlig: selvforklarende
- Vannrett og loddrett nivellering
- Holdfunksjonen kan låses til den sist målte verdien
- Automatisk avstengingsfunksjon hvis det ikke brukes i 5 minutter
- Indikator for svakt batteri
Produktbeskrivelse
Digital vinkelfinner
SKIL 0580 måler og fastsetter vinkler fra 0 til 220°. Med horisontalt og vertikalt vaterpass er den svært enkel å bruke. Det er bare å plassere hoveddelen og den utfellbare delen mot kantene som skal måles, og den målte vinkelen vises tydelig på det store LCD-displayet. Dette verktøyet har også en praktisk "Hold"-funksjon, slik at du kan låse det på den sist målte verdien når du flytter verktøyet. Dette er svært nyttig når du bestemmer vinkler på vanskelig tilgjengelige eller mørke steder. For å spare batteriet slås den digitale vinkelfinneren automatisk av etter 5 minutter uten aktivitet. SKIL 0580 har en innebygd linjal på 32 cm øverst på verktøyet. Robust og lett design i aluminium for ekstra slitestyrke. Dette verktøyet leveres i en praktisk oppbevaringsveske med et 9 V batteri, slik at du kan bruke det med én gang!
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| Driftstemperatur | -10°C - 50°C °C |
| Strømforsyning | 1x (6LR61) / 9V |
| Lagringstemperatur | -20°C - 70°C °C |
| Vinkelmåling nøyaktighet | ± 0,5° °C |
| Funksjon for å slå av automatisk | 5 min |
| Beregnet levetid for batteriet | 20 h |
| Laveste indikatorenhet | 0,1° °C |
| Måleområde | 0 - 220 °C |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| EAN | 8710364039746 |
| Order Number | F0150580AA |
Emballasjen inneholder
- SKIL 0580 digital vinkelfinner
- 1 x 9 V (6LR61) batteri
- Praktisk oppbevaringsveske
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet































