Krysslaser

- Høy funksjonalitet med selvnivellerings- og helningsmodus
- Automatisk selvnivellering for raskt og nøyaktig arbeid uten manuell justering
- Projeksjon av horisontal og vertikal laserlinje
- 1/4" tripodgjenge for enkel fiksering
- Svært fleksibel takket være klemme som er inkludert i leveransen
Produktbeskrivelse
Lasernivelleringsverktøy med klemme og tre driftsmoduser
Lasernivelleringsverktøyet SKIL 0511 har en rekkevidde på 10 meter og er et svært effektivt hjelpemiddel ved gjør-det-selv-arbeider som legging av gulvfliser, tapetsering og oppheng av hyller. Med tre forskjellige driftsmoduser projiserer SKIL 0511 horisontale og vertikale laserlinjer og krysslaserlinjer. Dette allsidige verktøyet har selvnivelleringsmodus som automatisk vatrer projeksjonene på emnet. Når du holder på med gjør-det-selv-arbeider som ikke krever vatring av projeksjonen, kan du skyve på bryteren og låse laseren. Dette gjør det mulig å projisere diagonale linjer, for eksempel ved montering av gelendre. SKIL 0511 leveres med en klemme for ekstra fleksibilitet på forskjellige overflater. To AA-batterier følger med, slik at du kan sette i gang umiddelbart.
Spesifikasjoner
| Performance Level | PÅLITELIG YTELSE |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Warranty | 3 års garanti for privat bruk |
| Selvnivelleringsområde | +/- 4° ° |
| Strømkilde | Nettstrøm (med ledning) |
| Arbeidsrekkevidde | 10 m |
| Nivelleringstid | 6 sec s |
| Automatisk nivellering | Ja |
| Driftstemperatur | -1°C - +40°C °C |
| Høyeste effekt | < 1 mW |
| Nivelleringsnøyaktighet | 5 mm/m |
| Lasertype | 650 nm |
| Laserklasse | 2 |
Emballasjen inneholder
- SKIL 0511 krysslaser
- 2x AA-batterier (LR6)
- Bruksanvisning
Tilgjengelige dokumenter for dette verktøyet

































