360° krustlīniju lāzers

- Šis ir ideāls mērinstruments, kas ļauj projicēt 360° lāzera līniju visapkārt telpai
- Iebūvētais litija-jonu akumulators ir viegli uzlādējams caur iebūvētu mikro USB uzlādes pieslēgvietu
- Automātiskā pašizlīdzināšanās funkcija ļauj strādāt ātri un precīzi bez nepieciešamības veikt izlīdzināšanu ar roku
- Mērinstruments projicē precīzas horizontālas, vertikālas un pat krustiskas lāzera līnijas
- Rokas līmeņošanas režīms ļauj projicēt arī diagonālas līnijas
- Darbības tālums ir līdz 20 metriem
- Akumulatora uzlādes pakāpes indikators ļauj ērti nolasīt akumulatorā atlikušās enerģijas daudzumu
- Kompaktā uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu ļauj ērti lietot instrumentu
- Viegla lietošana, pateicoties vienkāršam lietotāja interfeisam
- Stiprināšanas atvērums ar 1/4" vītni ļauj viegli nostiprināt mērinstrumentu uz turētāja vai statīva
Produkta apraksts
Pašlīmeņojošs 360° krustlīniju lāzers ar litija-jonu akumulatoru
SKIL mērinstruments 1960 ir daudzpusīgs 360° krustlīniju lāzers, kas ir ideāls, ja nepieciešams projicēt 360° lāzera līniju visapkārt telpai. Tas projicē precīzas horizontālas, vertikālas un pat krustiskas lāzera līnijas. Šajā krustlīniju lāzerā ir iebūvēts litija-jonu akumulators, kas ir viegli uzlādējams caur iebūvētu mikro USB uzlādes pieslēgvietu. Palīmeņošanās režīmā lāzera līnijas tiek līmeņotas automātiski. Laikā, kad nenotiek līmeņošana, lāzera mezglu var viegli fiksēt, vienkārši pārvietojot pārslēdzēju stāvoklī, kas atbilst rokas līmeņošanas režīmam. Tas ļauj projicēt arī diagonālas līnijas, piemēram, uzstādot kāpņu margas. Pateicoties lielajam darbības tālumam, kas sasniedz 20 metrus, kompaktajai konstrukcijai, rokturim ar mīkstu pārklājumu un vienkāršajam lietotāja interfeisam, SKIL mērinstruments 1960 ir lieliska izvēle, ja veicami līmeņošanas darbi ar stara izvērsumu 360°. Bez tam, ērti lietojamais akumulatora uzlādes pakāpes indikators skaidri parāda, cik daudz enerģijas ir atlicis akumulatorā. SKIL mērinstruments 1960 DA tiek piegādāts pārnešanas somā kopā ar USB uzlādes kabeli.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| EAN | 8719643002334 |
| Order Number | MT1E1960DA |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Spraudņa tips | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Pašlīmeņošanās diapazons | ± 4 ° |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 96 x 73 x 107 mm |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Darba diapazons | 20 m |
| Līmeņošanās laiks | < 5 s |
| Automātiska līmeņošana | Jā |
| Akumulatora ietilpība | 1.2 Ah |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20°C - +70 °C |
| Elektrobarošana | Li-Ion |
| Darbības laiks | 10 h |
| Darba temperatūra | -5°C - +40 °C |
| Līmeņošanas precizitāte | ± 0,5 mm/m |
| Lāzera starojums | 635 nm |
| Lāzera klase | 2 |
| Spriegums | 3.7 V |
Pakuotėje yra
- SKIL 360° krustlīniju lāzers 1960
- Soma pārnešanai
- USB uzlādes kabelis
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































