Krustlīniju lāzers

- Augsta funkcionalitāte, pateicoties pašizlīdzināšanās funkcijai un nolieces režīmam
- Automātiskā pašizlīdzināšanās funkcija ļauj strādāt ātri un precīzi bez nepieciešamības veikt izlīdzināšanu ar roku
- Horizontālas un vertikālas lāzera līnijas projicēšana
- 1/4" statīva vītne ļauj viegli nostiprināt instrumentu
- Augsta pielāgojamība, pateicoties piespiedējspīlēm, kas ietilpst piegādes komplektā
Produkta apraksts
Lāzera līmeņotājs ar stiprināšanas ierīci un trim darba režīmiem
SKIL lāzera līmeņotāja 0511 darbības tālums ir 10 metri, un tas ir lielisks palīgs mājamatniecības darbos, piemēram, veidojot grīdas flīžu segumu, izdaiļojot sienas vai piekarinot plauktus. Pateicoties trim darba režīmiem, SKIL instruments 0511 spēj projicēt horizontālas, vertikālas un krustiskas lāzera līnijas. Šim daudzpusīgajam instrumentam ir pašizlīdzināšanās funkcija, kas ļauj automātiski izlīdzināt uz priekšmeta virsmas projicētās līnijas. Laikā, kad tiek realizēti amatieru projekti, kas neprasa līmeņošanu, Jūs varat viegli fiksēt lāzera mezglu, vienkārši pārvietojot pārslēdzēju. Tas ļauj projicēt arī diagonālas līnijas, piemēram, uzstādot kāpņu margas. SKIL instruments 0511 tiek piegādāts kopā ar stiprināšanas ierīci, kas ļauj to nostiprināt uz dažādām virsmām, paplašinot instrumenta lietošanas iespējas. Instruments tiek piegādāts kopā ar divām AA tipa baterijām, tāpēc to var sākt lietot uzreiz pēc piegādes!
Specifikācijas
| Performance Level | UZTICAMA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Order Number | F0150511AA |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Pašlīmeņošanās diapazons | +/- 4° ° |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Darba diapazons | 10 m |
| Līmeņošanās laiks | 6 sec s |
| Automātiska līmeņošana | Jā |
| Elektrobarošana | 2x AA (LR6) / 1,5V |
| Darba temperatūra | -1°C - +40°C °C |
| Maksimālā atdodamā jauda | < 1 mW |
| Līmeņošanas precizitāte | 5 mm/m |
| Lāzera starojums | 650 nm |
| Lāzera klase | 2 |
Pakuotėje yra
- SKIL krustlīniju lāzers 0511
- 2x AA (LR6) baterijas
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































