Akumulatora zāliena pļāvējs “Brushless”




- Automātiskā “PWRJUMP™”: Uzlādē tikai no 0% līdz 25% tikai 15 minūtēs (2,5 Ah akumulators/ 100% – 60 min.)
- Digitāls bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- Plats 49 cm griešanas platums, izcils instruments vidēja un liela izmēra zālienu pļaušanai
- Droša 7 pozīciju griešanas augstuma pielāgošana, lai vienkārši atlasītu griešanas augstumu 25–90 mm diapazonā
- Ātrās atbrīvošanas izvirzāmais rokturis kompaktai uzglabāšanai
- Trīs darba augstuma iestatījumi ļauj saglabāt pareizu stāju un pļaušanas laikā mazina slodzi uz rokām un muguru.
- Slodzes sensora tehnoloģija uzlabotai griešanas veiktspējai
- Mulčēšanas ieliktnis bloķē zāles savākšanas kanālu, lai dabīgā veidā mēslotu jūsu zālienu
- 60 l lielas ietilpības zāles savākšanas maiss
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību

Digitālie bezkontaktu motori
Jaunākā progresīvā tehnoloģija ir iestrādāta tieši katra SKIL instrumenta DNS. Mūsu kompaktie, digitālie bezkontaktu motori nodrošina papildu jaudu, papildu efektivitāti un ilgāku darbmūžu nekā salīdzināmie kontaktu motori.
Atraskite Digitālie bezkontaktu motoriKEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ NEAPTURAMA JAUDA JŪSU DĀRZAM.
PWRCORE 40™ sniedz nepieciešamo jaudu prasīgam dārza darbam, apvienojot augstu veiktspēju ar klusās un uzticamās akumulatoru tehnoloģijas ērtumu.
Produkta apraksts
Bezsuku akumulatora zāles pļāvējs ar 49 cm lielu pļaušanas platumu
“40V Max” SKIL 0180 ir bezsuku akumulatora zāles pļāvējs ar 49 cm lielu pļaušanas platumu. Tas ir lieliski piemērots vidēju un lielu zālienu pļaušanai, pateicoties tā lielajam pļaušanas diapazonam līdz pat 900 m2. Līdzīgi kā visi citi SKIL “40V Max” akumulatora dārza instrumenti, šo modeli darbina nozares līdera izstrādātā attīstītā “PWRCORE 40™” akumulatora un uzlādes ierīces tehnoloģija. Digitāls bezsuku motors sniedz lielāku jaudu, lielāku efektivitāti un 10 reizes garāku darbmūžu salīdzinājumā ar standarta suku motoru. SKIL 0180 zāliena pļāvējam ir seši augstuma iestatījumi 25 un 90mm diapazonā, un tos var vienkārši iestatīt. Trīs darba augstuma iestatījumi ļauj saglabāt pareizu stāju un pļaušanas laikā mazina slodzi uz rokām un muguru. Pļāvēja slodzes sensora tehnoloģija nodrošina inteliģentu spēku, kas palīdz uzlabot veiktspēju. Mulčēšanas ieliktnis bloķē zāles savākšanas kanālu, lai dabīgā veidā mēslotu jūsu zālienu. Un kas nav mazvsarīgi: šis pļāvējam ir ātri izbīdāms rokturis kompaktai uzglabāšanai. SKIL 0180 AA ir aprīkots ar 5,0 Ah “KEEPCOOL™” akumulatoru, ļoti ātru “Auto PWRJUMP™” 3,0 A uzlādes ierīci, a lielu 60 l zāles savākšanas maisu un mulčēšanas ieliktni.
“PWRCORE 40™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “40V Max” instrumentiem
“PWRCORE 40™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 40™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 40™” dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu. Ar SKIL “PWRCORE 40™” litija jonu tehnoloģiju “40V Max” dārz instrumenti nodrošina iespaidīgu veiktspēju un izturību, kā arī tiem nav nepieciešama degviela.
Specifikācijas
| Performance Level | UZLABOTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Appļaušanas platums | 49 cm |
| Spraudņa tips | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Maks.uzlādes strāva | 3 A |
| Piedziņas mehānisms | Spiest |
| Bateriju skaits | 1 |
| Mulčēšanas komplekts | Yes |
| Appļaušanas augstuma iestatīšanas sistēma | Centrālais rokturis |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Akumulatora ietilpība | 5.0 Ah |
| Appļaušanas augstuma iestatījumi | 7 |
| Appļaušanas augstums | 25-90 mm |
| Zāles savācējtvertnes ietilpība | 60 l |
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 2700-2900 |
| Akumulatora elementi | Litija jonu |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Bezsuku | Jā |
| Warranty | 5 gadu instrumenta garantija mājsaimniecības lietošanai, 1 gada instrumenta garantija profesionālai lietošanai |
| EAN | 4894863200655 |
| Order Number | GM1E0180AA |
| Skaņas spiediens | 78 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 0.6 dB |
| Vibrācijas līmenis | > 2.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 86.33 dB |
| Izkliede (K) | 3 dB |
| Uzlādes laiks | 2 h |
Pakuotėje yra
- SKIL 0180 bezsuku akumulatora zāliena pļāvējs
- “PWRCORE 40™” 5,0 Ah litija jonu akumulators (4101)
- “Auto PWRJUMP™” maks. 3,0 A uzlādes ierīce (4120)
- Zāles savācējtvertne
- Mulčēšanas ieliktnis
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































