“Brushless” akumulatora kāta zāģis




- Digitāls bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- 25 cm stienis un ķēde efektīvai atzarošanai un griešanai
- Līdz 2,77 m izbīdāms alumīnija kāts
- Viegla ķēdes nomaiņa un regulēšana: tam nav nepieciešami nekādi citi instrumenti
- Automātiska ķēdes eļļošana
- Leņķveida galva uzlabotai vadībai
- Ātrās pielāgošanas rokturis uzlabotam līdzsvaram un ērta lietošana
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību

Digitālie bezkontaktu motori
Jaunākā progresīvā tehnoloģija ir iestrādāta tieši katra SKIL instrumenta DNS. Mūsu kompaktie, digitālie bezkontaktu motori nodrošina papildu jaudu, papildu efektivitāti un ilgāku darbmūžu nekā salīdzināmie kontaktu motori.
Atraskite Digitālie bezkontaktu motoriKEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ NEAPTURAMA JAUDA JŪSU DĀRZAM.
PWRCORE 40™ sniedz nepieciešamo jaudu prasīgam dārza darbam, apvienojot augstu veiktspēju ar klusās un uzticamās akumulatoru tehnoloģijas ērtumu.
Produkta apraksts
Bezsuku akumulatora kāta zāģis ar izbīdāmu alumīnija teleskopisko kātu
“40V Max” SKIL 0582 ir bezsuku akumulatora kāta zāģis ar izbīdāmu izturīgu alumīnija teleskopisko kātu , kura maksimālais garums ir 2,77 metri. Tas ir ideāli piemērots, lai apzāģētu augstu esošus, grūti sasniedzamus zarus bez kāpnēm. Līdzīgi kā visi citi SKIL “40V Max” akumulatora dārza instrumenti, šo modeli darbina nozares līdera izstrādātā attīstītā “PWRCORE 40™” akumulatora un uzlādes ierīces tehnoloģija. Digitāls bezsuku motors sniedz lielāku jaudu, lielāku efektivitāti un 10 reizes garāku darbmūžu salīdzinājumā ar standarta suku motoru. Šim kāta zāģim ir 25 cm sliede un ķēde, kas ļauj vienkārši paveikt darbus. Zāģa ķēdes nostiepumu var noregulēt dažu sekunžu laikā bez jelkādiem papildrīkiem, bet ķēdes eļļošana notiek automātiski. Šīs laiku taupošās īpašības dod lietotājam iespēju fokusēt vairāk uzmanības tieši uz zāģēšanas uzdevumiem. Instrumenta izliektā galva nodrošina daudzveidīgu zāģēšanu un atzarošanu. SKIL 0582 CA tiek piegādāts kopā ar ķēdi, ķēdes vadotni, ķēdes pārsegu un plecu siksnu. Akumulators un uzlādes ierīce nav iekļauti.
“PWRCORE 40™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “40V Max” instrumentiem
“PWRCORE 40™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 40™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 40™” dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu. Ar SKIL “PWRCORE 40™” litija jonu tehnoloģiju “40V Max” dārz instrumenti nodrošina iespaidīgu veiktspēju un izturību, kā arī tiem nav nepieciešama degviela.
Specifikācijas
| Performance Level | UZLABOTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Akumulatora elementi | Litija jonu |
| Asmens garums | 25 cm |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Ķēdes ātrums | 12 m/s |
| Ķēdes pamatnes biezums | 1.1 mm |
| Eļļas tvertne | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Bezsuku | Jā |
| Warranty | 5 gadu instrumenta garantija mājsaimniecības lietošanai, 1 gada instrumenta garantija profesionālai lietošanai |
| EAN | 4894863200693 |
| Order Number | GS1E0582CA |
| Skaņas spiediens | 82 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3.3 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 4.28 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | < 2.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 96 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL 0582 bezsuku akumulatora kāta zāģis
- Ķēde
- Ķēdes vadotne
- Ķēdes pārsegs
- Plecu siksna
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































