Karsta gaisa ģenerators

- Elektroniski vadāms karstā gaisa plūsmas ģenerators nodrošina stabilu gaisa plūsmas temperatūru
- Sprauslu noņemšanas funkcija ļauj viegli noņemt un nomainīt instrumenta sprauslas
- Termostabilizācijas sistēma ļauj ilgstoši strādāt, nepārkarsējot instrumentu
- Ir izmantojams kopā ar samazinošajām sprauslām ar mazu izejas atvēruma izmēru, kas ļauj veikt lodēšanu, atlodēšanu un metināšanu
- Temperatūras bezpakāpju regulēšana robežās līdz 600 grādiem pēc Celsija ļauj ērti veikt visdažādākos darbus
- Instruments ir stabili novietojams, tāpēc ar to var veikt dažādus darbus, neturot instrumentu rokās
- Divi gaisa plūsmas iestatījumi - 350 un 500 l/min
- Mīksts rokturis nodrošina optimālu darba komfortu
- Ideāls instruments krāsas un uzlīmju noņemšanai, slēpju ievaskošanai un vaska noņemšanai no tām, kā arī vēl daudziem citiem darbiem
Produkta apraksts
Elektroniski vadāms karstā gaisa plūsmas ģenerators ar sprauslas izmešanas funkciju
SKIL 8020 ir jaudīgs 2000W karstā gaisa ģenerators, kas ir ideāli piemērots dažādu darbu veikšanai, piemēram, krāsas un uzlīmju noņemšanai, slēpju ievaskošanai un vaska noņemšanai, kā arī citiem darbiem.Šis karstā gaisa ģenerators tiek vadīts elektroniski, kas nozīmē, ka elektronika novērš instrumenta pārkaršanu, pastāvīgi kontrolējot instrumenta temperatūras līmeni. VA1U802020AA NAV pievienoti papildu karstspalvas uzgaļi, bet ir saderīgs ar visbiežāk sastopamajiem, plaši pieejamajiem uzgaļiem.Tas ļauj jums izmantot sprauslas ar mazu diametru dažādiem lodēšanas, atkausēšanas un metināšanas darbiem.Šim karstā gaisa ģeneratoram ir derīgas izplatītākās, tirdzniecībā plaši pieejamās karstā gaisa ģeneratoru sprauslas, tāpēc vienmēr varēsiet atrast veicamajam darbam piemērotu sprauslu.Dažādiem darbiem nepieciešama atšķirīga temperatūra un gaisa plūsmas iestatījumi. Varat izvēlēties 12 dažādus temperatūras iestatījumus, kā arī vienu no diviem gaisa plūsmas iestatījumiem - 350 un 500 l/min. Unikālā sprauslu izstumšanas funkcija ļauj droši un uzreiz izņemt sprauslas, īpaši, ja tās ir karstas, lai ātri pārslēgtu sprauslas dažādiem lietojumiem.Karstā gaisa ģeneratoram ir plata pamatne, kas ļauj novietot instrumentu stabilā stāvoklī uz darba galda un lietot stacionāri.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| EAN | 8719643003713 |
| Order Number | VA1E8020AA |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ietilpība | 2000 W |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| LCD displejs | Nē |
| Gaisa plūsma | 350-500 l/min |
| Temperatūras diapazons | 50-600 °C |
| Elektroniskā vadība | Jā |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
Pakuotėje yra
- SKIL karstā gaisa plūsmas ģenerators 8020
- Lietošanas pamācība








































