5 elementu akumulatora komplekts




- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību
- SKIL bezsuku akumulatora urbjmašīna 3060
- SKIL akumulatora triecienskrūvgriezis 3210
- SKIL akumulatora multiinstruments 3620
- SKIL akumulatora figūrzāģis 3420
- SKIL akumulatora LED prožektors 3155

KEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ NOPIETNA JAUDA UN VEIKTSPĒJA.
PWRCORE 20™ ir lieliska izvēle lielākiem projektiem. Nopietnā jauda un veiktspēja ļauj viegli veikt visus uzdevumus.
Produkta apraksts
Daudzveidīgs 5 elementu akumulatora komplekts
“20V Max” (18 V) SKIL 3303 komplektā ir pieci jaudīgi instrumenti, ar kuriem paveikt darbu. SKIL bezsuku akumulatora urbjmašīna 3060 atbilst visām vajadzībām, lai veiktu sarežģītus skrūvēšanas darbus, kā arī urbtu koksnē un metālā. SKIL “20V Max” akumulatora triecienskrūvgriezis 3210 nodrošina lielu griezes momentu, ļaujot bez pūlēm ieskrūvēt un izskrūvēt skrūves un bultas. SKIL akumulatora multiinstruments 3620 piemērots dažādu darbu veikšanai, piemēram, slīpēšanai, zāģēšanai un griešanai. SKIL akumulatora figūrzāģis 3420 ir ārkārtīgi labi piemērots precīzai zāģēšanai liektās un taisnās līnijās. SKIL akumulatora 3155 LED lukturītis nodrošina apgaismojumu tur, kur tas nepieciešams mājamatniecības darbos. Litija jonu tehnoloģija nodrošina darbību bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, kā arī to, ka instrumenti vienmēr gatavi lietošanai. SKIL komplektā 3303 EA ir pārnešanas soma, pieci instrumenti ar piederumiem, divi “20V Max” (18V) 2,0Ah “Keep Cool™” akumulatori un 1stundas uzlādes ierīce.
“PWRCORE 20™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“PWRCORE 20™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 20™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 20™” elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bezsuku | Nē |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Akumulatora ietilpība | 2.0 Ah |
| Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei) | 220-240V/50-60Hz |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Informācija | Sīkāku informāciju skatiet atsevišķos produktos |
| Spriegums | 20 V Max |
| Uzlādes strāva | 2.4 A |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Uzlādes laiks | 1 h |
Pakuotėje yra
- SKIL bezsuku akumulatora urbjmašīna 3060 un piederumi
- SKIL akumulatora triecienskrūvgriezis 3210 un piederumi
- SKIL akumulatora multiinstruments 3620 un piederumi
- SKIL akumulatora figūrzāģis 3420 un piederumi
- SKIL akumulatora LED prožektors 3155
- (“20V Max” 2,0Ah litija-jonu) akumulators ar “KEEPCOOL™” tehnoloģiju (2gab.)
- Uzlādes ierīce 3122 AA
- Soma pārnešanai
- Lietošanas pamācība (6x)






































