Akumulatora pūtējs “Brushless”




- Bezsuku motors: ātrāks, spēcīgāks un darbojas 10 reizes ilgāk
- Gaitas regulēšanas sprūds un bloķēšanas poga optimālai gaisa plūsmas kontrolei
- 3 ātruma iestatījumi, lai ātrumu pielāgotu dažādiem uzdevumiem
- Taustiņš slēdža fiksēšanai atvieglo ilgstošu darbu
- Kompaktā uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu ļauj ērti lietot instrumentu
- Ieskaitot gumijas pagarinājuma sprauslu un universālo adapteri piepūšanai un gaisa izlaišanai
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību

Digitālie bezkontaktu motori
Jaunākā progresīvā tehnoloģija ir iestrādāta tieši katra SKIL instrumenta DNS. Mūsu kompaktie, digitālie bezkontaktu motori nodrošina papildu jaudu, papildu efektivitāti un ilgāku darbmūžu nekā salīdzināmie kontaktu motori.
Atraskite Digitālie bezkontaktu motoriKEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™

Kompaktu bezkontaktu instrumentu klāsts
Pateicoties SKIL kompakto bezkontaktu instrumentu klāstam, vairs nav grūti piekļūt grūti sasniedzamām šaurām vietām, strādāt augstu virs galvas vai ilgāku laiku. Šie instrumenti ir ārkārtīgi kompakti un piedāvā augstas veiktspējas, izturības un nepārspējamu ērtību apvienojumu.
Atraskite Kompaktu bezkontaktu instrumentu klāstsACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ NOPIETNA JAUDA UN VEIKTSPĒJA.
PWRCORE 20™ ir lieliska izvēle lielākiem projektiem. Nopietnā jauda un veiktspēja ļauj viegli veikt visus uzdevumus.
Produkta apraksts
Akumulatora pūtējs “Brushless” putekļu un citu netīrumu acumirklīgai aizpūšanai
“20V Max” (18V) SKIL 3161 ir bezsuku akumulatora pūtējs, kas ir teicami piemērots zāģu skaidu, atlieku un citu netīrumu tīrīšanai darba gaitā. Bezsuku motors ir ātrāks, spēcīgāks un kalpo 10 reizes ilgāk nekā salīdzināms suku motors. 3 ātrumu konstrukcija nodrošina daudzpusīgu lietošanu, tīrot atliekas no zemes vai augstu novietotām virsmām, bet gaitas regulēšanas sprūds un ātruma bloķēšana nodrošina optimālu vadību ar maksimālo gaisa plūsmas ātrumu līdz 300 km/h. SKIL 3161 CA ir aprīkots ar gumijas pagarinājuma sprauslu un adapteri, ko var izmantot gan piepūšanai, gan gaisa izlaišanai. Akumulators un uzlādes ierīce nav iekļauti.
“PWRCORE 20™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“PWRCORE 20™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 20™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 20™” elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu.
Specifikācijas
| Performance Level | UZLABOTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Spriegums | 20 V Max |
| Gaisa padeve | 3.1 m³/min |
| Maks. gaisa plūsmas ātrums | 300 km/h |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bezsuku | Jā |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Mainīga ātruma sprūds | Jā |
| EAN | 8719643005564 |
| Order Number | VA1E3161CA |
| Skaņas spiediens | 83.5 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 1.5 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 3 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | 2.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 94.5 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL 3161 bezsuku akumulatora pūtējs
- Gumijas pagarinājuma sprausla
- Piepūšanas/gaisa izlaišanas adapteris
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam

































