Bezvadu Bluetooth skaļrunis



- Bluetooth skaļrunis nodrošina izcilu skaņu visur, kurp dodaties
- Bezvadu Bluetooth straumēšana līdz 30 metru attālumam
- USB uzlādes ports uzlādē elektroniskās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus
- Papildu ieeja viedtālruņa vai citas ievades ierīces pievienošanai
- Kompakts, pārnēsājams dizains ērtai transportēšanai
- Iebūvēta uzglabāšanas vieta viedtālruņa vai citas ierīces glabāšanai
- Divkāršie pasīvie zemfrekvences radiatori ļauj uzlabot zemfrekvences skaņu

KEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ NOPIETNA JAUDA UN VEIKTSPĒJA.
PWRCORE 20™ ir lieliska izvēle lielākiem projektiem. Nopietnā jauda un veiktspēja ļauj viegli veikt visus uzdevumus.
Produkta apraksts
Bezvadu Bluetooth skaļrunis ar nevainojamu skaņu
“20V Max” (18V) SKIL 3151 ir parocīgs bezvadu Bluetooth skaļrunis. Tā bezvadu Bluetooth straumēšana līdz 30 metru attālumam apvienojumā ar bezvadu brīvību nodrošina lielisku skaņu visur, kurp dodaties. Jūsu ērtībai AUX kabeli var izmantot arī, lai Bluetooth skaļrunim pievienotu viedtālruni vai citu ievades ierīci. Lai akcentētu augstas kvalitātes skaņu, SKIL 3151 ir aprīkots ar divkāršiem pasīviem zemfrekvences radiatoriem, kas uzlabo zemfrekvences skaņu. Citiem ārdiem sakot, šis skaļrunis bez barošanas avota ienesīs mūziku jūsu dārza mājiņā, garāžā vai darbnīcā. Pateicoties kompaktajam un pārnēsājamajam dizainam, varat viegli pārvietot skaļruni no vienas vietas uz otru. Izmantojot USB uzlādes pieslēgvietu, ir iespējams arī uzlādēt tālruni vai planšetdatoru. Lai jūsu ierīces vienmēr būtu pa rokai, bezvadu Bluetooth skaļrunim ir integrēta uzglabāšanas vieta. SKIL 3151 CA tiek piegādāts ar AUX kabeli. Akumulators nav iekļauts piegādes komplektā.
“PWRCORE 20™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“PWRCORE 20™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 20™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 20™” elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Neto svars bez akumulatora | 0.8 kg |
| Bluetooth attālums | 30 m |
| USB izeja | 2.1A 5V |
| Jaudīgs skaļrunis | 10 W |
| Mūzikas atskaņošanas laiks | 10 h |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Spriegums | 20 V Max |
| 3,5 mm audio kabeļa ieeja | Jā |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| EAN | 8719643003614 |
| Order Number | VA1E3151CA |
| Spriegums (V Maks.) | 20 |
Pakuotėje yra
- SKIL bezvadu Bluetooth skaļrunis 3151
- AUX kabelis
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam



































