Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis



- Triecienurbšanas funkcija urbšanai mūrī
- Divi pārnesumi: urbšanai ar lielu griešanās ātrumu un skrūvēšanai ar lielu griezes momentu
- 10 mm vienaploces bezatslēgas urbjpatrona ar satveršanu
- Automātiska darbvārpstas fiksēšana ļauj ātri un viegli nomainīt piederumus
- 23 griezes momenta iestatījumi precīzai skrūvēšanai plus 1 iestatījums parastajai rotācijas urbšanai plus 1 iestatījums triecienurbšanai
- 3 funkcijas: skrūvēšana, urbšana un triecienurbšana
- Funkciju pārslēdzējs dod iespēju viegli izvēlēties starp skrūvēšanu, urbšanu un triecienurbšanu
- Gaitas regulators ļauj pakāpeniski uzsākt darbu un nodrošina nepārtrauktu un pilnu kontroli pār instrumentu
- LED gaismas avots ļauj labāk pārlūkot apstrādājamo priekšmetu un ērti strādāt arī slikti apgaismotās vietās
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību
- Akumulatora uzlādes pakāpes indikators ļauj ērti nolasīt akumulatora uzlādes pakāpi
- Ergonomiska uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina optimālu darba komfortu un labu vadāmību

ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ NOPIETNA JAUDA UN VEIKTSPĒJA.
PWRCORE 20™ ir lieliska izvēle lielākiem projektiem. Nopietnā jauda un veiktspēja ļauj viegli veikt visus uzdevumus.
Produkta apraksts
Divu pārnesumu litija-jonu akumulatora triecienurbjmašīna
SKIL “20V Max” (18 V) akumulatora triecienurbjmašīna 2844 ar triecienfunkciju ir ideāls instruments urbšanai kokā, metālā un pat mūrī, kā arī pat vissmagākajiem skrūvēšanas darbiem. 23 griezes momenta iestatījumi precīzai skrūvju ieskrūvēšanai, bez tam šim instrumentam ir divi stāvokļi urbšanai. Funkciju pārslēdzējs dod iespēju viegli izvēlēties starp skrūvēšanu, urbšanu un triecienurbšanu. Instrumentam ir divi pārnesumi, kas ļauj veikt urbšanu ar lielu ātrumu vai arī veidot liela diametra urbumus un veikt pat vissmagākos skrūvēšanas darbus. Šis instruments ir aprīkots ar 10 mm vienaploces bezatslēgas urbjpatronu ar satveršanu, kas ļauj novērst urbju izslīdēšanu. Automātiska darbvārpstas fiksēšana ļauj viegli nomainīt piederumus. Jāatzīmē, ka šis daudzpusīgais instruments spēj apmierināt visas Jūsu vajadzības: drošas darbības litija-jonu akumulators, regulējams griešanās ātrums, kas nodrošina pilnu kontroli pār instrumentu, un LED gaismas avots, kas nodrošina labu apstrādes vietas pārskatāmību. Patentētais akumulatora uzlādes pakāpes indikators skaidri parāda akumulatora uzlādes pakāpi, tā pēc lietotājs to var savlaicīgi uzlādēt. Un, kas ir ne mazāk svarīgi, instrumenta ergonomiskā uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina papildu darba komfortu. SKIL instruments 2844 AR tiek piegādāts pārnešanas somā kopā ar diviem “20V Max” (18 V) 2,0 Ah akumulatoriem, ātrās uzlādes ierīci un divpusēju skrūvgrieža uzgali.
“PWRCORE 20™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“PWRCORE 20™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 20™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 20™” elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu.
Specifikācijas
| Performance Level | UZTICAMA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Urbumu diametrs mūrī | 13 mm |
| Sajūga iestatījumi | 23 + 1 + 1 |
| Divi mehāniski pārslēdzami pārnesumi | Jā |
| Urbumu diametrs kokā | 35 mm |
| Urbumu diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjpatronas aptverspēja | 10 mm |
| Ieskrūvējamo skrūvju diametrs | 8 mm |
| Patronas tips | Single-sleeve keyless |
| Akumulatora ietilpība | 2.0 Ah |
| Bateriju skaits | 2 |
| Uzlādes strāva | 0.4 A |
| Spriegums | 20 V Max |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 0-400/0-1500 |
| Maks.griezes moments cietam savienojumam | 50 Nm |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Maks. triecienu biežums | 6000/22500 IPM |
| Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei) | 220-240V/50-60Hz |
| Neto svars ar akumulatoru | 1.4 kg |
| Neto svars bez akumulatora | 1 kg |
| Bezsuku | Nē |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Slēdzis ar ātruma bezpakāpju regulēšanu | Nē |
| Mīksts rokturis | Nē |
| Apgaismojuma slēdzis | Nē |
| IOT | Nē |
| Priekšgaisma | Nē |
| Bloķēšana | Nē |
| Pēcspīdums | Nē |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| EAN | 8719643002655 |
| Order Number | F0152844AR |
| Skaņas spiediens | 87.5 dB |
| Skaņas jauda | 98.5 dB |
| Vibrācijas līmenis (veicot urbšanu metālā) | < 2.5 m/s² |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 5 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrācijas līmenis (veicot triecienurbšanu betonā) | 12.8 m/s² |
| Uzlādes laiks | 5 h |
Pakuotėje yra
- SKIL akumulatora triecienurbjmašīna 2844
- Soma pārnešanai
- “20V Max” (18 V) 2,0 Ah litija jonu akumulatori (2x)
- Uzlādes ierīce
- Divpusējs skrūvgrieža uzgalis
- Lietošanas pamācība



































