Akumulatora multiinstruments “Brushless”


- Akumulatoru tehnoloģija Keep Cool™ nodrošina par 25% lielāku darbības laiku un 2x lielāku kalpošanas laiku
- Bezsuku motors: ātrāks, spēcīgāks un 10 reizes izturīgāks
- Kompakta un viegla konstrukcija nodrošina optimālu vadāmību
- Svira ātrai un ērtai piederumu maiņai
- Pateicoties 3,6 grādu lielam oscilācijas instrumenta leņķim, iespējama ātrāka griešana
- Unikāls “180 ° LED” gaismas avots nodrošina nevainojamu darba apgaismojumu bez ēnām
- Ideāls instruments daudziem un dažādiem mājamatnieku darbiem, kas ir īpaši parocīgs gadījumos, kad jāveic sīku detaļu apstrāde
- Universāla piederumu sistēma ļauj lietot plašu “OIS” un “Starlock” pamata piederumu klāstu
- Griešanās ātruma regulēšana bezpakāpju veidā nodrošina pilnu kontroli pār instrumentu
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai

KEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™180° LED gaisma
Figūrzāģi ir vispusīgākie zāģi, kas var griezt gan taisnās līnijās, gan līkumos. Precīziem darbiem svarīga ir lieliska redzamība. Mūsu 180° LED izstaro spilgtu gaismu un atstāj ēnas pagātnē.
Atraskite 180° LED gaisma


PWRCORE 12™ LIELA JAUDA. VIEGLS SVARS.
PWRCORE 12™ apvieno jaudīgu veiktspēju ar vieglu dizainu, padarot to ideāli piemērotu darbam virs galvas vai šaurās telpās. Izmēģiniet ērtu lietošanu paši!
Produkta apraksts
Akumulatora bezsuku multiinstruments ar unikālu “180 ° LED” gaismas avotu
12V SKIL 2650 ir akumulatora multiinstruments ar regulējamu ātrumu, kas ļauj gūt optimālus rezultātus, apstrādājot visdažādākos materiālus. Bezsuku motors ir ātrāks, spēcīgāks un kalpo 10 reizes ilgāk nekā salīdzināms suku motors. Šis instruments ir aprīkots ar unikālu “180° LED” gaismas avotu. Tas nevainojami un bez ēnām apgaismo apstrādājamo priekšmetu ar platu gaismas kūli! Pateicoties šī instrumenta kompaktajam un vieglajam dizainam, tiek nodrošināta optimāla vadība. Mainot piegādātos piederumus, šo multiinstrumentu var pielāgot visdažādāko mājamatnieku darbu veikšanai, piemēram, slīpēšanai, zāģēšanai, griešanai un skrāpēšanai. Piederumu maiņa, pateicoties svirai, ir ātra un nesagādā problēmas. Šis multiinstruments ir saderīgs ar plaši izplatītajiem sistēmu “Starlock” pamata un “OIS” piederumiem, starp kuriem Jūs vienmēr varēsit atrast veicamajam darbam piemērotu piederumu. SKIL 2650 CA tiek piegādāts kopā ar 10 slīploksnēm, slīpēšanas pamatni un zāģa asmeni koka, metāla un plastmasas gremdzāģēšanai. Akumulators nav iekļauts piegādes komplektā.
Ilgāks kalpošanas un akumulatora darbības laiks
Šis instruments ir iekļauts SKIL “PWRCore 12™” sistēmā. Kompaktie 12V litija jonu akumulatori nodrošina optimālu elastību, jo “PWRCore 12™” akumulatori var darbināt visus 12V “PWRCore” instrumentus. “PWRCore 12™” sistēmas instrumentus var iegādāties gan ar akumulatoriem, gan arī bez tiem, kas piešķir šai sistēmai daudzpusību, ļaujot lietotājam pievienot jaunus instrumentus savam instrumentu parkam, neiegādājoties jaunus akumulatorus un uzlādes ierīces. Arī šajā akumulatorā tiek pielietota “Keep Cool™” akumulatoru tehnoloģija, kas līdz šim ir mūsu izcilākais jauninājums. Tehnoloģija “Keep Cool™” nodrošina akumulatora elementu dzesēšanu, kas ļauj novērst to pārkaršanu, ļaujot par 25% palielināt akumulatoru darbības laiku un divkāršot to kalpošanas laiku!
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bezsuku | Jā |
| LED gaismas avots | Jā |
| Warranty | 5 gadu instrumenta garantija mājsaimniecības lietošanai, 1 gada instrumenta garantija profesionālai lietošanai |
| EAN | 8719643004062 |
| Order Number | MF1E2650CA |
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 11000-18000 |
| Neto svars bez akumulatora | 1 kg |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Oscilāciju leņķis pa kreisi / pa labi | 1.8 ° |
| Skaņas spiediens | 89.0 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3.0 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 100.0 dB |
| Vibrācijas līmenis (slīpējot) | 16.7 m/s² |
| Spriegums (V) | 12 V |
Pakuotėje yra
- SKIL bezsuku akumulatora multiinstruments 2650
- Slīploksnes (5x GR60, 5x GR120)
- Slīpēšanas pamatne
- Gremdzāģēšanas asmens kokam, plastmasai un metālam
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam









































