Perforators

- Jaudīgs pneimatisks perforators urbšanai betonā bez piepūles
- 4 funkciju perforators: 1. Triecienurbšana; 2. Trieciendarbības apturēšana parastajai urbšanai un skrūvēšanai; 3. Rotācijas apturēšana viegliem atskaldīšanas darbiem; 4. Atskaldīšana ar brīvu kalta pagriešanos maksimālai kustības brīvībai
- SDS+ sistēma ļauj ātri un viegli nomainīt darbinstrumentus
- Ergonomiskas formas rokturis optimālam lietotāja komfortam
- Neslīdoša, mīksta noturvirsma ļauj ērti lietot instrumentu
- Ieslēdzējs ar griešanās ātruma regulēšanu ļauj precīzi uzsākt darbu un veidot urbumus ar piemērotu ātrumu ikvienā materiālā
- Pirkstrats ātruma regulēšanai ļauj ikvienu darbu veikt ar piemērotu ātrumu
- Drošības sajūgs aizsargā instrumentu gadījumā, ja iestrēgst urbis
- Virziena pārslēdzējs ļauj viegli izmainīt instrumenta griešanās virzienu
- Bezpakāpju veidā regulējams sānu rokturis ļauj droši vadīt instrumentu ar abām rokām
- Viegli regulējams dziļuma ierobežotājs dod iespēju ērti iestatīt urbšanas dziļumu, veidojot aklos urbumus
Produkta apraksts
Jaudīgs četru funkciju pneimatiskais perforators
Četru režīmu SKIL perforators 1763 ir ļoti jaudīgs instruments ar 1010 W motoru, kas ļauj strādāt bez pūlēm. Šis instruments ir ārkārtīgi daudzpusīgs, pateicoties četriem dažādiem darba režīmiem. Šim elektrotīkla perforatoram ir triecienurbšanas funkcija līdz 26 mm lielu urbumu veidošanai betonā, triecienu apturēšanas funkcija parastai urbšanai un skrūvēšanai un rotācijas apturēšanas funkcija, kas ļauj veikt vieglus atskaldīšanas darbus. Turklāt, šis perforators ļauj veikt atskaldīšanu ar brīvu kalta pagriešanos. “SDS”+ turētājpatrona nodrošina ātru un vieglu piederumu nomaiņu. Darbības ātruma regulēšana ar maksimālā ātruma priekšizvēli padara šo instrumentu daudzpusīgāku un nodrošina kontroli pār veicamo darbu. Šis perforators tiek piegādāts izturīgā koferī kopā ar 13 mm zobaploces urbjpatronu ar “SDS+” adapteri, sānu rokturi un dziļuma ierobežotāju.
Visas funkcijas, kas ļauj veikt urbšanu un atskaldīšanu ar kaltu, un vēl vairāk
Šis perforators ir ideāli piemērots visiem urbšanas darbiem un darba laikā nodrošina maksimālu komfortu. Šis ir četru funkciju perforators ar triecienurbšanas funkciju urbšanai betonā ar diametru līdz 26 mm un iespēju izslēgt trieciendarbību, veicot parasto urbšanu un skrūvēšanu. Izslēdziet darbvārpstas rotāciju, veicot atskaldīšanas darbus, piemēram, ātru flīžu klājuma noņemšanu vannas istabā. Šis perforators izceļas ar savu ceturto funkciju, kas ļauj veikt atskaldīšanu ar brīvu kalta pagriešanos, nodrošinot tam maksimālu pārvietošanās brīvību.
Regulējams darbības ātrums ar maksimālā ātruma priekšizvēli nodrošina optimālu kontroli pār veicamo darbu
Instrumentam ir regulējams darbības ātrums, kas ļauj paaugstināt urbšanas precizitāti. Lietotājs var ieregulēt vajadzīgo darbības ātrumu, griežot ātruma priekšizvēles pirkstratu. Palaišanas taustiņu var fiksēt ieslēgtā stāvoklī, dodot iespēju ērti strādāt ilgstoša darba apstākļos.
Parocīgas funkcijas sniedz papildu darba komfortu
Ar griešanās virziena pārslēdzēju lietotājs var ērti mainīt instrumenta darbvārpstas griešanās virzienu. Šim perforatoram piemīt vairākas ērtas īpašības, piemēram, mīksts roktura pārklājums un regulējams sānu rokturis ar mīkstu pārklājumu, kas atvieglo instrumenta lietošanu. Bet, izmantojot parocīgo urbšanas dziļuma ierobežotāju, var iestatīt urbšanas dziļumu, veidojot “aklos” urbumus. Šis perforators tiek piegādāts izturīgā koferī kopā ar 13 mm zobaploces urbjpatronu ar “SDS+” adapteri.
Specifikācijas
| Performance Level | UZTICAMA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Maks. triecienu biežums | 0-4100 IPM |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 0-950 |
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ietilpība | 1010 W |
| Patronas tips | SDS+ |
| Urbumu diametrs tēraudā | 13 mm |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Urbumu diametrs kokā | 40 mm |
| Urbumu diametrs betonā | 26 mm |
| Trieciena enerģija | 2.4 J |
| EAN | 8710364078707 |
| Order Number | F0151763AK |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Skaņas spiediens | 91 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 102 dB |
| Vibrācijas līmenis (veicot izciršanu) | 10.9 m/s² |
| Vibrācijas līmenis (veicot triecienurbšanu betonā) | 12.3 m/s² |
| Iekļautas baterijas | Nē |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
Pakuotėje yra
- SKIL perforators 1763
- Plastmasas koferis pārnešanai
- Sānu rokturis
- Dziļuma ierobežotājs
- 13 mm zobaploces urbjpatrona un SDS+ adapteris
- Lietošanas pamācība



































