Ēvele

- Jaudīga 710 W elektriskā ēvele ir paredzēta virsmu nolīdzināšanai, stūru apdarei un sānu gropju veidošanai
- Parocīgs balsts novietošanai ļauj pasargāt apstrādājamā priekšmeta virsmu un ēvelnažus
- Divpusēji TCT ēvelnaži ļauj iegūt ļoti gludu virsmu un spēj kalpot ļoti ilgi
- Liels ēvelēšanas dziļuma iestatīšanas rokturis kalpo arī kā priekšējais rokturis, nodrošinot optimālu vadāmību
- Skaidu izvadīšanas atveres abās instrumenta pusēs ļauj ērti izvēlēties skaidu izvadīšanas virzienu atbilstoši darba situācijai
- Izvēles variants: izmantojot vakuumsūcēju vai putekļu maisiņu, darbs ir veicams bez putekļiem
- Augstas kvalitātes alumīnija pamatne ļauj iegūt ļoti līdzenu virsmu
- Alumīnija pamatne ar V veida gropi ļauj viegli veikt stūru apdari
- Moderna, ergonomiska konstrukcija ļauj optimāli rīkoties ar instrumentu
- Mīksts pārklājums visās noturvietās
- Iebūvēts nodalījums atslēgas uzglabāšanai
Produkta apraksts
Viegli lietojama elektriskā ēvele nodrošina augstu apstrādes kvalitāti
SKIL instruments 1590 ir jaudīga 710 W elektriska ēvele, kas ir ideāli piemērota virsmu nolīdzināšanai, stūru apdarei un sānu gropju veidošanai. Ēveles ergonomiskā konstrukcija ar mīkstu roktura pārklājumu un lielu ēvelēšanas dziļuma iestatīšanas rokturi, kas kalpo arī kā priekšējais rokturis, nodrošina optimālu komfortu un izcilu vadāmību. Augstas kvalitātes TCT asmeņi ir divpusēji, tāpēc to kalpošanas laiks ir attiecīgi divreiz lielāks. Pēc tam, kad ir nolietojusies viena ēvelnaža puse, to var vienkārši apgriezt un turpināt darbu. Ar sviras palīdzību var ērti izvēlēties veicamā darba raksturam atbilstošu skaidu izvadīšanas virzienu instrumenta labējā vai kreisajā pusē. Lai uzturētu tīrību darba vietā, instrumentam jebkurā tā pusē var pievienot putekļu maisiņu vai standarta izmēra vakuumsūcēju. Ērts novietošanas balsts ļauj novērst nejaušus apstrādājamās virsmas bojājumus, ko var radīt instruments, to neuzmanīgi novietojot darba pārtraukumu laikā vai arī pēc darba. SKIL instruments 1590 AA tiek piegādāts kopā ar putekļu maisiņu, paralēlo vadotni un sānu gropes dziļuma regulatoru.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| EAN | 8719643000712 |
| Order Number | VA1E1590AA |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 16000 |
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ietilpība | 710 W |
| Ēvelēšanas dziļums | 2 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Sānu gropes dziļums | 8 mm |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Skaņas spiediens | 88 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | < 2.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 99 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL elektriskā ēvele 1590
- Apgriežami cietmetāla (TCT) ēveles asmeņi (2x)
- Putekļu maisiņš
- Paralēlā vadotne
- Sānu gropes dziļuma regulators
- Uzgriežņu atslēga
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam


































