Galda zāģis

- Jaudīgs 2000 W galda zāģis ātrai, dziļai griešanai
- Pakāpeniskā palaišana ļauj pakāpeniski palielināt griešanās ātrumu līdz maksimālajam, izvairoties no atsitieniem
- Zobstieņa un zobrata sliede ātrai, precīzai atdures regulēšanai
- Galda pagarinājumi uz kreiso un labo pusi, un aizmuguri
- Statīvs ērti pārveidojams transportēšanas ratiņos
- Lieli 30 cm riteņi ērtai pārvietošanai
- Ātra un vienkārša “divi vienā” atdures regulēšana
- Zāģripas un zāģēšanas atdures paralēluma regulēšana bez instrumentiem
- Ātra un vienkārša zāģripas augstuma regulēšana
- Slīpu malu zāģēšana līdz 47 °
- Ērta komplektā iekļauto piederumu uzglabāšana uz instrumenta


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Produkta apraksts
Precīzs, jaudīgs 254 mm galda zāģis uz mobila statīva.
1343 galda zāģis ar 254 mm disku ir daļa no SKIL XP Pro klāsta. Šie instrumenti nodrošina izcilu veiktspēju prasīgiem projektiem un ir izstrādāti profesionāļiem, kuri pieņem gudrus lēmumus. SKIL 1343 galda zāģim ir īpaši jaudīgs 2000 W motors, kas spēj tikt galā pat ar visgrūtākajiem uzdevumiem, ar maksimālo griešanas dziļumu 90 mm. Zobrata un zobstieņa sistēma ļauj ātri un ļoti precīzi noregulēt vadotni. Darba galdu var paplašināt no visām pusēm, lai apstrādātu gandrīz jebkuru sagatavi. Standarta komplektācijā ietilpst stabils statīvs, kas ātri salokās par ērtu ratiņu ar lieliem 30 cm riteņiem vieglai transportēšanai uz jebkuru darba vietu.
Vislabākie rezultāti; īpaši precīzi vadotnes, griešanas augstuma un leņķu pielāgojumi.
Modelim 1343 ir daudzfunkciju ātras darbības vadotne, ko var pārveidot galda pagarinājumā, lai atbalstītu un virzītu lielas apstrādājamās detaļas līdz 82 cm garumā pa labi no asmens. Izturīga zobstieņa un zobrata sistēma ļauj ātri un ļoti precīzi regulēt vadotni. Galda virsma ir pagarināta gan kreisajā pusē, gan aizmugurē.Zāģa asmens augstuma regulēšana ir ļoti vienkārša - tas notiek, pagriežot lielu kloķi. Slīpu griezumu leņķus var iestatīt bez instrumentiem, sākot no -2° līdz 47°. Papildu precīzas regulēšanas iespēja nodrošina, ka zāģa asmens un vadotne vienmēr ir atrodas precīzi paralēli.
Ērti uzstādāms un transportējams.
Galda zāģi 1343 var ātri un bez instrumentiem uzstādīt uz statīva vai noņemt no tā. Pašu stendu var viegli pārveidot par ratiņiem, kuri, pateicoties lielajiem 30 cm riteņiem, palīdz bez piepūles nogādāt zāģi darba vietā.
Gatavs darbam; piegādes komplektā ar visiem piederumiem.
Galda zāģis 1343 ir aprīkots ar mobilu stendu, putekļsūcēja adapteri, liektu putekļu nosūkšanas cauruli, leņķa skalu, spiešanas sviru, divām uzgriežņu atslēgām un 254 mm zāģa asmeni ar 48 zobiem un karbīda galiem lieliskiem rezultātiem.
SKIL XP Pro Series
Balstīta uz izcilības mantojumu kopš 1924. gada, SKIL XP Pro sērija ir izstrādāta profesionāļiem, kuri pieņem gudrus lēmumus. Pārstāvot labāko, ko SKIL piedāvā, SKIL XP Pro sērija apvieno izcilu veiktspēju, izturību, profesionālas funkcijas un kompaktu ergonomiku. Ideāli aprīkota nopietniem projektiem jebkurā mājas vidē.
Specifikācijas
| Performance Level | UZLABOTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Asmens centrālā atvēruma diametrs | 30 mm |
| Asmens diametrs | 254 mm |
| Maks. griešanas dziļums - 0° noslīpinājums | 90 mm |
| Maks. griešanas dziļums - 45° noslīpinājums | 63 mm |
| EAN | 4894863202505 |
| Order Number | BT1E1343AA |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Spriegums (V) | 220-240 V |
| Asmens vārpstas cauruma diametrs (mm) | 30 |
| Asmens diametrs (mm) | 254 |
| Galda garums (mm) | 730 |
| Galda platums (mm) | 564 |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Produktu sērija | XP Pro Series |
| Jauda | 2000 W |
| Brīvgaitas ātrums | 0-4500 |
| Frekvence | 50-60 hz |
Pakuotėje yra
- SKIL 1343 galda zāģis
- Ritošs statīvs ar 30 cm riteņiem
- “Divi vienā” zāģēšanas atdure
- Leņķa skala
- Asmens ar karbīda zobiem (254 mm, 48 zobu)
- Šķelšanas nazis ar asmens aizsargu
- Šķelšanas nazis bez asmens aizsarga
- Spiešanas svira
- Putekļu nosūcēja caurule
- Vakuumsūcēja adapteris
- 2 uzgriežņu atslēgas
- Sešstūra stieņatslēga
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































