Ķēdes zāģis

- Jaudīgs 2000 W motors: nodrošina izcilu zāģēšanas spēju
- Viegla ķēdes nomaiņa un regulēšana: tam nav nepieciešami nekādi citi paalīgrīki
- Uzglabāšanas laikā aizņem minimālu vietu: to nodrošina īpaša konstrukcija ”EASY STORAGE“
- Augstas kvalitātes ķēde un ķēdes vadotne (no firmas Oregon)
- Ergonomiska konstrukcija, ar ērtu rokturi zāģēšanai horizontālā plaknē
- Ātras apturēšanas sistēma un atsitiena bremze
- Automātiska ķēdes eļļošana
- Metāla atdurtapas nodrošina optimālu kontaktu ar zāģējamo priekšmetu
Produkta apraksts
Jaudīgs ķēdes zāģis ātrai un efektīvai zāģēšanai
SKIL ķēdes zāģis 0780 ir ideāls risinājums ātrai un efektīvai koku stumbru, zaru un koka siju zāģēšanai. Pateicoties jaudīgajam 2000 W motoram apvienojumā ar 35 cm garu Oregon tipa sliedi un ķēdi, kas kustas ar ātrumu 13,5 m/s, darbs tiek padarīts ātri un viegli. Ķēdes zāģa SDS spriegošanas sistēma ļauj vienā mirklī noregulēt ķēdes nostiepumu. Pateicoties SKIL ekskluzīvajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai “Easy Storage”, šis ķēdes zāģis uzglabāšanas laikā aizņem ļoti maz vietas.
Ātra ķēdes nostiepuma regulēšana
Būtiska SKIL ķēdes zāģa 0780 priekšrocība ir minimāls apkalpošanas laiks. Pateicoties SDS spriegošanas sistēmai, zāģa ķēdes nostiepumu var noregulēt dažu sekunžu laikā bez jelkādiem papildrīkiem. Ķēdes eļļošana notiek automātiski. Šīs laiku taupošās īpašības dod lietotājam iespēju fokusēt vairāk uzmanības tieši uz zāģēšanas uzdevumiem.
Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Ergonomiskā konstrukcija un ērtais rokturis ļauj viegli vadīt instrumentu, veidojot zāģējumus gan horizontālajā, gan arī vertikālajā plaknē. Metāla notursmailes uz zāģa korpusa nodrošina optimālu instrumenta noturēšanos uz zāģējamā priekšmeta, ļaujot stabili strādāt. Pēc palaišanas taustiņa atlaišanas vai atsitiena bremzes aktivizēšanās zāģēšanas laikā instrumenta ķēde pārtrauc kustību praktiski acumirklī. SKIL ķēdes zāģis 0780 ir aprīkots arī ar slēdža bloķēšanas taustiņu un atsevišķu slēdzi, kas ļauj novērst nejaušu zāģa ieslēgšanos.
Ērta vieglās uzglabāšanas koncepcija “Easy Storage”
Šis instruments ir daļa no pilsētas sērijas “Urban Series”, kas ir ērtu un augstražīgu SKIL dārza instrumentu grupa. Visi pilsētas sērijas “Urban Series” dārza instrumenti atbilst ekskluzīvajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai “Easy Storage”, kas nozīmē, ka tie pēc lietošanas ir ērti uzglabājami, aizņemot ļoti maz vietas. Šis ķēdes zāģis tiek piegādāts kopā ar “Easy Storage” stiprinājuma sliedi, kas ļauj instrumentu viegli piekarināt pie sienas.
Specifikācijas
| Performance Level | UZTICAMA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ietilpība | 2000 W |
| Asmens garums (cm) | 35 cm |
| Ķēdes pamatnes biezums | 1.3 mm |
| Eļļas tvertne | 100 ml |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| EAN | 8710364055999 |
| Order Number | F0150780AA |
| Skaņas spiediens | 87 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | 4.7 m/s² |
| Skaņas jauda | 107 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL uzglabāšanas sliedes modulis un āķis
- Ķēde
- Ķēdes vadotne
- Ķēdes pārsegs
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































