Auklas trimeris

- SKIL ekskluzīvais “EASY STORAGE” konstrukcijas rokturis ļauj ērti un vietu taupošā veidā uzglabāt instrumentu, iekarinot uzglabāšanas sliedes modulī (SKIL uzglabāšanas sliedes modulis tiek piegādāts kopā ar instrumentu)
- Īpaši jaudīgs 1000 W motors ļauj veikt jebkura veida zāliena trimēšanu
- Liels appļaušanas diametrs - tas ir 35 cm
- Ergonomiska konstrukcija (ar motoru roktura tuvumā) nodrošina nevainojamu līdzsvarojumu
- Teleskopisks kāts ar regulējamu garumu ļauj paaugstināt darba komforta līmeni
- Regulējams papildrokturis darba laikā atvieglo instrumenta vadību
- Appļaušanas sistēma ar 2 augstas kvalitātes griezējauklām ļauj ātri un precīzi veikt trimēšanu
- Automātiska griezējauklu padeve atvieglo darbu
- 180º robežās pagriežama griezējgalva ļauj bez pūlēm apstrādāt zāliena malas
- Noņemams augu aizsargs nodrošina precīzu trimēšanu
- Kabeļa pretstiepes aizsargs ļauj novērst bojājumus kabelī un instrumentā
Produkta apraksts
Jaudīgs trimeris ātrai un efektīvai trimēšanai
SKIL trimeris 0731 ļauj vienlīdz ātri un efektīvi paveikt tādus grūtus darbus, kā garu un resnu zālaugu un nezāļu apgriešana, kā arī visus parastos zāliena trimēšanas darbus un zāliena malu apdari. Tā jaudīgais 1000 W motors un augstas kvalitātes apgriešanas sistēma ar divām griezējauklām ļauj lietotājam viegli paveikt visus trimēšanas darbus. Pateicoties SKIL ekskluzīvajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai “Easy Storage”, šis trimeris uzglabāšanas laikā aizņem ļoti maz vietas. Šis auklas trimeris tiek piegādāts kopā ar trim griezējauklas spoļu sistēmām.
Optimāls līdzsvarojums un automātiska griezējauklu padeve
SKIL trimeris 0731 nodrošina optimālu līdzsvarojumu un ļauj ārkārtīgi ērti strādāt, pateicoties augšpusē izvietotajam motoram, regulējamam otrajam rokturim un apgriešanas sistēmai ar divām griezējauklām. Lielais appļaušanas diametrs, kas ir 35 cm, ļauj ātri paveikt darbu arī tad, ja jātrimē liela zāliena platība. Automātiska griezējauklu padeve un divas 4,5 m garās griezējauklas ļauj ilgstoši strādāt bez pārtraukuma, netērējot laiku griezējauklu iztīšanai ar roku. Šīs laiku taupošās funkcijas ļauj lietotājam koncentrēt uzmanību tieši uz trimēšanas darbu.
Parocīgas funkcijas sniedz papildu darba komfortu
Šis trimeris ir aprīkots ar teleskopisku rokturi ar regulējamu garumu, kas ļauj ikvienam lietotājam ieturēt visērtāko ķermeņa stāvokli, nodrošinot maksimālu darba komfortu. Trimera galva ir viegli pagriežama 180° robežās, kas ļauj ērti apstrādāt vertikālās malas, piešķirot dārzam pievilcīgu, kārtīgu izskatu. Turklāt šis trimeris ir aprīkots ar augu aizsargu, kas ļauj precīzi trimēt zālienu, neuztraucoties, ka varētu tikt bojāti augi un ziedi.
Ērta vieglās uzglabāšanas koncepcija “Easy Storage”
Šis instruments ir daļa no pilsētas sērijas “Urban Series”, kas ir ērtu un augstražīgu SKIL dārza instrumentu grupa. Visi pilsētas sērijas “Urban Series” dārza instrumenti atbilst ekskluzīvajai SKIL vieglās uzglabāšanas koncepcijai “Easy Storage”, kas nozīmē, ka tie pēc lietošanas ir ērti uzglabājami, aizņemot ļoti maz vietas. Šis auklas trimeris tiek piegādāts kopā ar “Easy Storage” stiprinājuma sliedi, kas ļauj instrumentu viegli piekarināt pie sienas.
Specifikācijas
| Performance Level | UZTICAMA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Ātrums bez slodzes (apgr./min) | 7000 |
| Spraudņa veids | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spriegums un frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ietilpība | 1000 W |
| Appļaušanas sistēma | 2 griezējauklu sistēma |
| Appļaušanas diametrs | 35 cm |
| Augstuma regulēšana | 110-120 cm |
| Griezējauklas padeves sistēma | Automātisks |
| Barošanas avots | Mainīgais strāva |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| EAN | 8710364065660 |
| Order Number | F0150731AA |
| Skaņas spiediens | 84 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 1 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | 2.9 m/s² |
| Skaņas jauda | 95 dB |
Pakuotėje yra
- 3 x spoles ar 9 (2 x 4,5) metrus garu auklu
- SKIL uzglabāšanas modulis
Pieejamie dokumenti šim rīkam

































