Akumulatora ķēdes zāģis “Brushless”




- Bezsuku motors: ātrāks, spēcīgāks un darbojas 10 reizes ilgāk
- Kompakts “20V Max” (18 V) litija jonu ķēdes zāģis augstai zāģēšanas efektivitātei
- 30 cm ķēde un vadotne nelielu koka baļķu un zaru zāģēšanai
- Viegla ķēdes nomaiņa un regulēšana: tam nav nepieciešami nekādi citi instrumenti
- Ātras apturēšanas sistēma un atsitiena bremze drošībai
- Automātiska ķēdes eļļošana lietotāja ērtībām
- “Easy Storage” konstrukcija ļauj ietaupīt vietu un nodrošina kārtīgu darbarīka glabāšanu
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību

KEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™Easy Storage
Nekārtība traucē darbā, tāpēc katrs mūsu dārza instruments ir izstrādāts ar Easy Storage risinājumu vietas taupīšanai.
Atraskite Easy Storage

ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ NOPIETNA JAUDA UN VEIKTSPĒJA.
PWRCORE 20™ ir lieliska izvēle lielākiem projektiem. Nopietnā jauda un veiktspēja ļauj viegli veikt visus uzdevumus.
Produkta apraksts
Izturīgs bezsuku ķēdes zāģis
SKIL 0534 bezsuku akumulatora ķēdes zāģis ir ideāls risinājums ātrai un efektīvai nelielu koku baļķu un zaru zāģēšanai. Bezsuku motors ir ātrāks, spēcīgāks un kalpo 10 reizes ilgāk nekā salīdzināms suku motors. Apvienojumā ar 30cm vadotni un lielu ķēdes ātrumu darbs ir izdarāms viegli. Zāģa ķēdes nostiepumu var noregulēt dažu sekunžu laikā bez jelkādiem papildrīkiem, bet ķēdes eļļošana notiek automātiski. Šīs laiku taupošās īpašības dod lietotājam iespēju fokusēt vairāk uzmanības tieši uz zāģēšanas uzdevumiem. Pēc palaišanas taustiņa atlaišanas vai atsitiena bremzes aktivizēšanās zāģēšanas laikā instrumenta ķēde pārtrauc kustību praktiski acumirklī. Pateicoties SKIL ekskluzīvajai “Easy Storage” konstrukcijai, šis instruments glabāšanas laikā aizņem ļoti maz vietas. SKIL instrumentu 0534 CA piegādā kopā ar ķēdi, ķēdes vadotni, ķēdes pārsegu un “Easy Storage” āķi. Akumulators nav iekļauts piegādes komplektā.
“PWRCORE 20™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“PWRCORE 20™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 20™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 20™” elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu.
Specifikācijas
| Performance Level | AUGSTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei) | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Spriegums | 20 V Max |
| Neto svars bez akumulatora | 2.7 kg |
| Asmens garums (cm) | 30 cm |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Ķēdes ātrums | 7.9 m/s |
| Ķēdes pamatnes biezums | 1.1 mm |
| Eļļas tvertne | 170 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bezsuku | Jā |
| Warranty | 5 gadu instrumenta garantija mājsaimniecības lietošanai, 1 gada instrumenta garantija profesionālai lietošanai |
| Akumulatora līmeņa indikators | Nē |
| EAN | 8719643004857 |
| Order Number | GS1E0534CA |
| Skaņas spiediens | 83.0 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 1.7 dB |
| Izkliedētā vibrācija (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrācijas līmenis | 3.9 m/s² |
| Skaņas jauda | 97.4 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL 0534 akumulatora bezsuku ķēdes zāģis
- Ķēde
- Ķēdes vadotne
- Ķēdes pārsegs
- Piekarināšanas āķis vieglās uzglabāšanas sistēmai “Easy Storage”
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































