Akumulatora lapu pūtējs “Brushless”




- Digitāls bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- Turbīnas ventilators maksimālai veiktspējai un efektivitātei
- Ātruma kontrole uzlabotai gaisa plūsmas ātruma un apjoma kontrolei
- Jaudas palielināšanas režīms sniedz vairāk jaudas, lai notīrītu smagu lapu klājumu un netīrumus
- Liels pūtēja caurules diametrs, kas piegādā maksimālu gaisa plūsmu
- Samazināta sprausla precīzai gaisa plūsmai, ideāli piemērota mitru lapu pūšanai
- Viegla, ergonomiska konstrukcija ļauj izmanto instrumentu tikai ar vienu roku
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, pašizlādes un ar augstu lietošanas gatavību

Digitālie bezkontaktu motori
Jaunākā progresīvā tehnoloģija ir iestrādāta tieši katra SKIL instrumenta DNS. Mūsu kompaktie, digitālie bezkontaktu motori nodrošina papildu jaudu, papildu efektivitāti un ilgāku darbmūžu nekā salīdzināmie kontaktu motori.
Atraskite Digitālie bezkontaktu motoriKEEPCOOL™
Mūsu patentētā “KEEPCOOL™” tehnoloģija novērš akumulatoru pārkaršanu un uzlabo to veiktspēju.
Atraskite KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Mūsu inteliģentā ACTIVCELL™ tehnoloģija nepārtraukti uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, pārsūtot šo informāciju instrumentam reāllaikā.
Atraskite ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ NEAPTURAMA JAUDA JŪSU DĀRZAM.
PWRCORE 40™ sniedz nepieciešamo jaudu prasīgam dārza darbam, apvienojot augstu veiktspēju ar klusās un uzticamās akumulatoru tehnoloģijas ērtumu.
Produkta apraksts
Bezsuku akumulatora lapu pūtējs ar turbīnas tipa ventilatoru sausu un slapju lapu vākšanai
“40V Max” SKIL 0380 bezsuku akumulatora lapu pūtējs ar regulējamu ātrumu un tas ir lieliski piemērots, lai vāktu gan sausas, gan slapjas lapas. Līdzīgi kā visi citi SKIL “40V Max” akumulatora dārza instrumenti, šo modeli darbina nozares līdera izstrādātā attīstītā “PWRCORE 40™” akumulatora un uzlādes ierīces tehnoloģija. Digitāls bezsuku motors sniedz lielāku jaudu, lielāku efektivitāti un 10 reizes garāku darbmūžu salīdzinājumā ar standarta suku motoru. Šis instruments ir aprīkots ar jaudīgu turbīnas tipa ventilatoru, kas rada spēcīgu gaisa plūsmu 850m3/h ar iespaidīgu maksimālo gaisa ātrumu 209 km/h. Jūs varat kontrolēt ātrumu uzlabotai gaisa plūsmai un ātrumam. SKIL 0380 ir iespējams arī spēka palielināšanas režīms, kas ļauj jums tīrīt smagu lapu klājienu un netīrumus ar papildu spēku. Liels pūtēja caurules diametrs nodrošina maksimālu gaisa plūsmu. Jūs viegli varat samontēt piegādāto samazināšanas sprauslu lielajai pūtēja caurulei, lai sasniegtu precīzu gaisa plūsmu. Tas ir īpaši noderīgi tīrot slapjas lapas. Instrumenta papildu priekšrocība ir tā vieglā un ergonomiskā konstrukcija, kas ļauj instrumentu izmantot ar vienu roku. SKIL 0380 CA tiek piegādāts ar samazināšanas sprauslu. Akumulators un uzlādes ierīce nav iekļauti.
“PWRCORE 40™” nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “40V Max” instrumentiem
“PWRCORE 40™” sistēma sastāv no nozares līdera attīstītās akumulatoru un uzlādes ierīču tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, kuras neatradīsiet nekur citur, tādām kā mūsu patentētā “KEEPCOOL™” akumulatoru dzesēšanas tehnoloģija, kas palielina izpildlaiku par līdz pat 25% un divkāršo akumulatora darbmūža ilgumu. Tai pašā laikā patentētā “ACTIVCELL™” tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. “PWRCORE 40™” akumulatori un uzlādes ierīces ir 100% savietojamas un savstarpēji apmaināmas ar visiem SKIL “PWRCORE 40™” dārza instrumentiem, lai nodrošinātu izcilu elastīgumu. Ar SKIL “PWRCORE 40™” litija jonu tehnoloģiju “40V Max” dārz instrumenti nodrošina iespaidīgu veiktspēju un izturību, kā arī tiem nav nepieciešama degviela.
Specifikācijas
| Performance Level | UZLABOTA VEIKTSPĒJA |
|---|---|
| Maks. gaisa plūsmas ātrums | 209 km/h |
| Ventilatora tips | Aksiālās plūsmas ventilators |
| Gaisa padeve | 850 m³/min |
| Barošanas avots | Taisnā strāva |
| Sprausla | Nē |
| Plecu siksna | Nē |
| Spriegums | 40 V Max |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Warranty | 3 gadu garantija mājsaimniecības lietošanai |
| Mainīgs ātrums | Nē |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Pastiprināšanas funkcija | Nē |
| Paātrinājuma fiksācija | Nē |
| Atbloķēšana | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | Nē |
| Pārklājums | Nē |
| Ātruma indikators | Nē |
| Ātruma fiksēšana | Nē |
| Mainīga ātruma sprūds | Jā |
| Bezsuku | Jā |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| EAN | 4894863200679 |
| Order Number | GB1E0380CA |
| Skaņas spiediens | 88 dB |
| Izkliedētā trokšņu jauda (K) | 3.0 dB |
| Vibrācijas līmenis | < 2.5 m/s² |
| Skaņas jauda | 99 dB |
| Izkliede (K) | 2.5 dB |
Pakuotėje yra
- SKIL bezsuku akumulatora lapu pūtējs 0380
- Samazinošā sprausla
- Lietošanas pamācība
Pieejamie dokumenti šim rīkam
































